żywa choinka na święta, szukam !!

żywa choinka na święta, szukam !!

Chciałabym kupić jodłę kaukaską do ogrodu? Nie wiem, czy to dobry pomysł. Jestem początkująca w tej tematyce. Niewiele wiem :) Piszcie. Może polecacie jakieś sprawdzone miejsce sprzedaży sadzonek?

dziubbek56

Posty: 2

 
Mam podobny dylemat. Nie wiem nic o świerku pospolitym, a chciałabym zasadzić w ogrodzie. Przydałaby się jakaś fajna strona z dokładnym opisem. Nie mogę niczego takiego znaleźć.

eluśrrr

Posty: 11

 
Żywą choinkę na święta można kupić również online. Bez różnicy czy to detal, czy hurt. Polecam, bo wtedy masz pewność, że kupisz ładną choinkę, którą po świętach można również posadzić do ziemi. Nie kupuję pod marketami i na straganach. Naprawdę taki wybór się opłaca, zwłaszcza że za podobną cenę kupujesz piękną zdrową choinkę.

namedal6

Posty: 4

 
Polecam zwrócić się o pomoc do któregoś z gospodarstw ogrodniczych. W takich miejscach zawsze dadzą ci rzetelną odpowiedź. Proponuję na przykład świerk srebrny. Nie jest trudniejszy w uprawie, a o dużo ładniejszy :)

Nowe oblicze

Posty: 20

 
http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php to link do gospodarstwa ogrodniczego. Kupisz tu wyjątkowo jakościowe sadzonki borówki amerykańskiej. Polecam, ponieważ osobiście u nich kupuję. Jest ok.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Ja w ten sposób zamawiam zawsze świerk srebrny na święta w hurcie, albowiem do kilku restauracji idzie, do domu i dla rodziny :D Polecam, albowiem masz wówczas pewność, że będzie to piękna choinka. Prosto z plantacji, nic nieprzebrane itd. Cenowo wychodzi podobnie. Musisz zapłacić za transport, ale to i tak zawsze opłacalna inwestycja z uwagi na jakość.

Torbunie24

Posty: 33