Hurtownia kory ogrodowej

Hurtownia kory ogrodowej

Będę potrzebował dużej ilości kory sosnowej. Może znacie jakiegoś dobrego producenta, który ma wysokiej jakości korę. Zależy mi żeby była to czysta kora, bez domieszek. Jak gdzieś kupujecie i jesteście zadowoleni, dajcie namiary. Dzięki.

giurent

Posty: 3

 
Chyba tak jest w większości ofert, że dowóz przy dużych ilościach od producenta kory sosnowej masz gratis.

klimnrt

Posty: 13

 
W zeszłym roku kupowałem z tej hurtowni kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Sprzedają też w mniejszych ilościach, dla indywidualnych odbiorców. Jeśli chodzi o jakość, to jest naprawdę dobra. To kora prosto od producenta, dlatego tym bardziej polecam. Nie dosypują niczego, to rzetelna firma godna polecenia.

codePerformance

Posty: 14

 
Dla mnie też było znaczące odnaleźć taniego producenta kory ogrodowej, bowiem potrzebuję jej w sezonie w stosunkowo dużych ilościach. Nie narzekam na tego producenta, bowiem rzeczywiście można u niego liczyć na całkiem dobrą ofertę. Niemniej jednak generalnie zależało mi również na jakości, tutaj jest dobra, więc korzystam.

figii

Posty: 5

 
Miałem spore problemy ze znalezieniem dobrej jakości kory sosnowej workowanej. Dopiero właśnie znalazłem tę ofertę i okazała się bardzo ok w porównaniu z innymi. To rzeczywiście jest kora sosnowa bez żadnych domieszek. Teraz rzeczywiście mogę powiedzieć, że jestem zadowolony ze współpracy z producentem :)

Fifeczek2

Posty: 9

 
To niezmiernie dobrze, że mnóstwo osób tutaj pozytywnie wypowiada się na temat tego producenta kory. Nie będę miał więc wątpliwości podczas wyboru, dzięki i pozdrawiam.

TomekK

Posty: 4