Świerk pospolity

Świerk pospolity

Jeżeli znacie jakiegoś dobrego, sprawdzonego producenta jodeł kaukaskich chodzi mi o sadzonki, to z góry dziękuję za polecenie. Fajnie byłoby, gdybyście podesłali jakieś konkretne opinie. Chodzi mi o sadzonki do ogrodu.

dyduch34

Posty: 4

 
Jak szukacie sprawdzonych sadzonek borówki amerykańskiej to proponuję zakup od tego gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php. W tamtym roku koleżanka mi poleciła, rzeczywiście należałoby, zdrowe i silne sadzonki.

mamuśka

Posty: 10

 
W tym roku też rzucam się na głęboką wodę, sadzonki borówki amerykańskiej już zakupione, będziemy działać. Trzymajcie kciuki.

Miluśkooo2

Posty: 11

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem zakup właśnie od producenta i to całkiem inne drzewko. Piękne, zielone, kształtne i poza tym wiem, że nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na naprawdę choince z klasą.

Sarenka

Posty: 14

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną bardzo wysokie mimo iż to warunki ogrodowe.

orange777

Posty: 8

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w przypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, ale sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bo będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

ilor45

Posty: 16

 
Kontaktowałem się z nimi. Niezwykle rzetelnie poradzili mi odnośnie moich planów w ogrodzie więc polecam, hurtownia sadzonek z poradą – jak odnalazł na sam początek poczynania.

Strzała

Posty: 12

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, ale nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu dobre warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

Reg00

Posty: 25

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

Rysiek_99

Posty: 18

 
No takie możliwości są. Już od kilku lat hoduję borówkę amerykańską wysoką i nie narzekam, sprzedaję gospodarstwu od sadzonek i tak w sezonie zawsze parę pln mi dodatkowo wpadnie. Nie powiem, trzeba włożyć trochę pracy, ale mnie sprawia to satysfakcję. Polecam działać:)

Japoniecek

Posty: 29