Kora ogrodowa, jaka firma

Kora ogrodowa, jaka firma

Witajcie, chciałbym prosić was o poradę. Planuję urządzić ogród i nie mam żadnego pomysłu, co możecie poradzić?

Mnert67

Posty: 15

 
Hej, wiecie może coś na temat kory sosnowej?

Mam zamiar ozdobić sobie nią mój ogródek natomiast nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie. Będę wam ogromnie wdzięczna jeśli się wypowiecie. Czekam na szczere informacje z niecierpliwością, albowiem zależy mi na czasie.

Z góry serdecznie dziękuję i wszystkich gorąco pozdrawiam.

Heru76

Posty: 24

 
Cześć, niezwykle potrzebna jest mi kora sosnowa do ogródka. Moja mama robi dziś porządki właśnie na dworze i wobec tego pilnie jest nam ona potrzebna. Będę wam niezwykle wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat.

Czekam na nie z niecierpliwością. Liczę na wasze szczere odpowiedzi, zależy mi również na przyzwoitej cenie oraz świetnej jakości.

Liner444

Posty: 28

 
Moja mama niezwykle pilnie poszukuje kory sosnowej, chce ją kupić ponieważ usłyszała, iż dzięki niej jej krzewy będą posiadały odpowiednią wilgoć latem a zimą ciepło, które nie pozwoli na zmarznięcie korzonkom. Zatem proszę was niezwykle abyście poradzili nam gdzie najlepiej będzie zakupić daną rzecz? Zależy nam głównie na przystępnej cenie.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

89ostry89

Posty: 25

 
Dzień dobry, moja babcia chce abym urządziła jej pięknie ogródek, mówi, że to będzie dla niej prezent urodzinowy. Zastanawiam się nad zakupem kory sosnowej, gdyż z tego co wiem dzięki niej nie trzeba tak często doglądać ogrodu i go pielęgnować gdyż dzięki niej nie rosną chwasty. Możecie mi doradzić?

Proszę wypowiedzcie się na dany temat. Czekam z niecierpliwością.

Naturalne33

Posty: 12

 
Witaj, mogę polecić ci dobry sklep: http://www.kora-ogrodowa.net. W zeszłym roku zamawialiśmy tam korę sosnową w ilości hurtowej (nie pamiętam dokładnie ile).

Cena jest niesłychanie atrakcyjna, nie wiem jak obecnie ale na pewno należałoby nabyć. Towar otrzymaliśmy już na drugi dzień. Obecnie nasz ogród wygląda nieziemsko.

Cronxxx

Posty: 25

 
Dzień dobry, możecie powiedzieć mi gdzie kupię tanią korę sosnową? Mam dość spory ogródek, który należy często pielić natomiast ja nie mam na to czasu. Słyszałam, iż kora powstrzymuje porost chwastów więc wobec tego chcę ją nabyć. Czekam niecierpliwością na wasze porady, dziękuje serdecznie oraz pozdrawiam.

czes212

Posty: 22

 
Cześć, co sądzicie o korze sosnowej w ogrodzie? Macie może ją u siebie? Jak się sprawuje? Jesteście zadowoleni czy raczej nie? Polecacie taki zakup? Będę bardzo wdzięczna jeśli udzielicie mi odpowiedzi na wyżej postawione pytania.

Z góry bardzo dziękuję i wszystkich serdecznie pozdrawiam, czekam z niecierpliwością.

Astarotaa

Posty: 32