Tanie nasiona

Tanie nasiona

Mam w planie dokupić parę roślin cebulowych do ogrodu. Fajnie jakbyście napisali kilka opinii na temat sklepów z takimi cebulkami...:)

TeS

Posty: 16

 
Kilka razy się naciąłem na sadzonkach. Niby miały rosnąć bez problemu, a nic z tego nie wychodziło. Także trochę jestem uczulony na te sklepy ogrodnicze...

Merliin

Posty: 21

 
Ogólnie to lubię wszystkie kwiaty, ale chyba najlepiej mi rosną zawsze pelargonie...nie wiem dlaczego, ale z ich pielęgnacją mam najmniejsze problemy..;)

Hmmm222

Posty: 23

 
Sasanki, Dalie, Piwonie – najchętniej to bym uprawiała wszystkie kwiaty ;P Szkoda tylko, że na balkonie mam ograniczone miejsce...Co do sklepu to ja proponuję sprawdzić www.nasionaswiata.pl. Zwłaszcza jeśli chodzi o rośliny cebulowe to mają sporo opcji. Ceny – OK, obsługa i wysyłka – bardzo sprawne.

radziomil

Posty: 22

 
Oryginalne zestawy kwiatów ogrodowych oferuje firma www.nasionaswiata.pl. Ja tutaj kupiłam choćby zestaw irysów niskich i wysokich. Bardzo ładnie się przyjęły. Warto zerknąć na pozostałe kwiaty, mają ich trochę.

Krzychoo

Posty: 26

 
Jest parę ciekawych sklepów z nasionami online. Powiem, że ceny mają zróżnicowane, także trzeba uważać, żeby nie przepłacić. Warto sobie zestawić kilka stron i podsumować, kto, co i za ile ;-)

Tajmniczy45

Posty: 23

 
Musiałabym pogadać z koleżanką, ona ma ogród i się interesuje tematem. Wiem, że teraz poluje na jakieś bardziej egzotyczne kwiaty...Dam znać jak się dowiem czegoś!

loooque

Posty: 32

 
W moim ogrodzie to się super przyjmują zawilce i mieczyki. Mam tego trochę. Ale są też kwiaty, które w ogóle nie chcą rosnąć. Ciekawe czy to wina nasion, czy gleby, czy coś źle robię, jeśli chodzi o pielęgnację...

Jarciow3

Posty: 25