siatki do kontenerów ??

siatki do kontenerów ??

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem. Potrzebne mi jakieś solidne zabezpieczenie towarów w transporcie. Myślałem o siatkach do kontenerów, bo są podobno solidne i najlepsze na długie trasy. Co sądzicie?

Zbyszek

Posty: 2

 
Siatka do kontenera polipropylenowa jest skuteczna. Ma perfekcyjne właściwości, wobec tego zdecydowaliśmy się na ten rodzaj rozwiązania. To nowoczesny sposób na bezpieczny transport każdego towaru.

23-Obert

Posty: 13

 
Tu masz najlepszego polskiego producenta siatek na kontenery http://bagan.com.pl/siatki-na-kontenery. Polecam. Oferują siatki najlepszej jakości, najlepszej produkcji i nie mają drogo.

rolniki

Posty: 4

 
Na pewno to będzie dobry sposób na zabezpieczenie palet. Siatki do kontenerów można kupić z elementami montażowymi do każdego rodzaju transportu. Trzeba się tylko dokładnie określić, czego dokładnie potrzebujesz. Myślę, że najlepiej będzie taki zakup zrobić online, bo jest taniej niż gdybyś miał nawet szukać po hurtowniach.

Bobek1200

Posty: 19

 
Poza tym taka siatka do kontenera jest nie tylko skuteczna, ale też ma sporo pozytywnego wpływu na efektywność pracy. Odkąd ją stosujemy, transport ładunków nie sprawia nam żadnych kłopotów.

labuh

Posty: 6

 
Próbowaliśmy różnych metod i żadna nie okazała się tak efektywna jak ta. Siatki zabezpieczające polipropylenowe są najlepsze. Nie mieliśmy czasu na przemyślenia. Szybko podjęliśmy decyzję i okazało się, że dobrą. Polecam wybrać siatkę na kontener z konkretnymi elementami montażowymi, bowiem jest efektywna.

beata77

Posty: 6