Dobry serwis samochodowy Kraków

Dobry serwis samochodowy Kraków

Hej, do floty firmowej, dość dużej samochodów osobowych szukam obsługi mechanika w Krakowie. Możecie podzielić się doświadczeniami?

pawel253

Posty: 1

 
Wszystkie dodatkowe prace mechanik powinien z tobą uzgodnić przed ich wykonaniem, żeby później nie było wątpliwości w stosunku do ostatecznych kosztów.

Agusiaa_45

Posty: 34

 
Dobrze iść do warsztatów, które specjalizują się w obsłudze konkretnych marek samochodów. Dla mnie to znak, że ktoś się jednak już zna na rzeczy i nie boi się w takiej kategorii promować.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Jak warsztat przyjmuje samochodowy dostawcze, osobowe, ciężarowe, maszyny budowlane, do tego ma części, własny dział holowania, doświadczenie, diagnostykę to warto iść i sprawdzić. Lojalność u mechanika się jednak opłaca, bo nikt jednak nie chce stracić klienta, szczególnie w tak konkurencyjnej branży.

Asiaa56

Posty: 17

 
Wytypuj twoim zdaniem najlepsze warsztaty, a później poproś o naprawę, np. drobnego elementu. Zobaczysz mniej więcej, w jaki sposób ludzie podchodzą do pracy. Robię tak od dawna i od razu widać, kto jakie ma podejście do klienta.

bruklin187

Posty: 3

 
Bez spisania dokładnego protokołu oddania samochodu do warsztatu lepiej nawet nie zaczynać współpracy. Przy ewentualnych konfliktach protokół jest na wagę złota.

xtigerx

Posty: 4

 
Prosta zasada współpracy z mechanikiem. Zawsze kompletuj rachunki, bo dzięki temu masz szansę na realizację ewentualnej gwarancji.

taplaty

Posty: 32

 
Warsztat połączony z holowaniem masz bezpośrednio przy Szklarskiej 13 w Krakowie. Każdy warsztat moim zdaniem powinien zapewniać holowanie, a to wcale nie jest takie oczywiste. Z usług pana Roberta Witkowskiego korzystałem już wiele razy i za każdym razem z sukcesem. Zostawiam ci kontakt telefoniczny. Ktoś na pewno odbierze, niezależnie od pory dnia 690 948 483.

345_14

Posty: 7

 
Zrób obowiązkowo dokładne zdjęcia samochodu przed oddaniem do mechanika, a później posprawdzaj, jeszcze na miejscu, czy wszystko się zgadza. Nie warto ryzykować dodatkowymi uszkodzeniami.

Anno Domini

Posty: 6

 
Lepiej od razu w warsztacie zamawiać części oryginalne do samochodu, bo serwisy z reguły charakteryzują się niższymi stawkami. Samodzielnie nigdy części nie kupuję, bo po prostu dla klienta indywidualnego się nie opłaca.

Grabow12

Posty: 13