dealer samochodowy Szczecin

dealer samochodowy Szczecin

Gdzie można w Szczecinie przetestować Peugeota waszym zdaniem, żeby się nie naciąć na dodatkowe koszty?

Miki789

Posty: 1

 
Mnie to dziwi, że ludzie zaczynają krzyczeć w serwisach samochodowych, tacy typowi pieniacze, a później się dziwą, że obsługa opryskliwa ;) Mechanika trzeba zawsze szanować, bo jednak ma wpływ na komfort jazdy i to znaczący ;)

enriquess

Posty: 9

 
Po nowym roku teraz w sezonie luty/marzec masz wyprzedaże modeli z poprzedniego rocznika. Jak możesz to poczekaj na wyprzedaże letnie, bo może okażą się korzystniejsze. Różnie z tym bywa. Trzeba posprawdzać trochę ;)

Elektros

Posty: 3

 
Tylko nie patrz do końca na samochody demonstracyjne w salonach, bo wiadomo, że są na maksa odpicowane. Musisz widzieć realnie, jak twoje auto będzie wyglądało w praktyce.

Black_Riot

Posty: 5

 
Sprawdzone procedury ma Drewnikowski w Szczecinie, jeżeli chodzi o serwis Peugeota. Można też skonfigurować własny samochód jakby do zakupu przez panel multimedialny, z czego raz udało mi się skorzystać. Współpraca bardzo wartościowa uważam i dbają o zabezpieczenie własności klienta. Czasami nawet widziałem u nich prawdziwych pieniaczy, a i tak byli potraktowani niezwykle przyjemnie przez obsługę. Jak chcesz mieć spokój to warto, można spokojnie długoterminowo serwisować. Poza tym na FB mój komentarz szybko sobie potwierdzisz :)

newszablon

Posty: 16

 
Bierz ze sobą w razie czego znajomego mechanika do odbioru nowego samochodu u dealera. Tutaj nie warto moim zdaniem oszczędzać i ryzykować.

syrena88

Posty: 6

 
U dealera to się czeka przede wszystkim na promocje. Wiem, że w Szczecinie dealerzy mają niezłe warunki na Peugeoty od 2018 roku, więc trochę się porozglądaj. Jazda próbna i tak nic nie kosztuje ;)

sthEn

Posty: 15