części do pomp

części do pomp

Część zamienne do Rexroth w dobrej cenie, gdzie kupię? Jestem zainteresowany hurtowymi zakupami i stałą współpracą. Orientujecie się co do firm które importują takie rzeczy z UE, w naprawdę dobrym sprawdzonym standardzie – bez chińskiej cienizny?

Black_Riot

Posty: 1

 
Dobry zamiennik jak jest naprawdę w przemyślany sposób wyprodukowany to może być i lepszy niż oryginał, bo nie ma tych wad produkcyjnych, zawsze jak się robi coś – na podobę, to można niektórych błędów uniknąć zamiast powielać.

Namo

Posty: 5

 
Nie wiem gdzie kupić takie rzeczy ale wiem, że im wcześniej się wymieni najmniejszą cześć tym lepiej, bo potem robią się poważne awarie silników i jest kaplica, koszty naprawy rosną nieubłaganie.

GRUZION5

Posty: 12

 
Cenowo zamienniki potrafią się od siebie nieraz mocno różnić i wcale nie jest tak że im drożej tym lepiej. Niby logiczne, ale na logikę w tej dziedzinie to bym nie liczył ;)

France23

Posty: 31

 
Cylindry czy tłoczki to sam będę potrzebował za niedługo i pewnie kupię gdzieś w ciemno bo jeszcze nigdy takich części nie zamawiałem, także a nuż się uda i dobrze trafię.

Ronek

Posty: 4

 
Oryginalne części do Rexroth-a można kupić w Hydromotor w Dębnie (firma ma swój portal – pompyhydrauliczne-czesci.pl). Jestem zadowolony z samych części i z obsługi. Niezła cena, szybka realizacja. Nie było problemów z dostępnością, po prostu zadzwoniłem, dopytałem, sprawdzili na magazynie i wysłali.

mirekp2005

Posty: 8

 
Zamienników róznej maści teraz jest dużo jak mrówek w lesie. Trzeba faktycznie uważać żeby się nie naciąć na jakiejś chińszczyźnie na pewno trzeba zwracać uwagę gdzie taki element został wyprodukowany.

Gwido67

Posty: 18