siatki na przyczepki, polecicie ?

siatki na przyczepki, polecicie ?

Witam. Jakie siatki kontenerowe polecacie? Szukamy jakiegoś sprawdzonego rozwiązania, żeby mieć pewność, że będzie na lata. Podobno polipropylenowe siatki są bardzo w porządku.

muzyczny55

Posty: 5

 
Myślę, że najlepiej będzie uderzyć prosto do producenta. Jeśli chodzi o siatki do samochodów, to sporo na rynku jest lichych siatek. Sam nawet nie wiem, z czego one są zrobione. Mnie zależy na mega jakości, więc chyba pozostaje jakiś sprawdzony polski producent?

Lupusx

Posty: 3

 
To już chyba nie będę mieć dylematów, jeśli chodzi o zakup siatek na palety. Zdecyduję się na polipropylen i bezwęzłową metodę produkcji. Mnie też zależy, żeby zrobić dobry zakup na wiele lat i nie martwić się, że znowu trzeba kupić nowe siatki, bo się podarły czy coś. Chyba niedrogie są, z tego co się orientowałem.

labuh

Posty: 8

 
Na siatkach transportowych nie ma co oszczędzać. Albowiem muszą być pierwsza klasa. Jeżeli chodzi o siatki bagażowe, to mamy na rynku paru dobrych polskich producentów. Nie kupowałem nigdy w marketach, bo wiem, iż tu na nieszczęście jest kiepska jakość i nie wiadomo jaki materiał.

Klarka34

Posty: 11

 
Koniecznie polski producent :D A tak w ogóle to, jeśli chodzi o siatki bagażowe, to one nie są drogie, nawet jak mówimy o tych jakościowych. Akurat na tym asortymencie to bym nie oszczędzał, albowiem chodzi przecież o bezpieczeństwo. U producenta zawsze dopytasz o to, co cię dokładnie interesuje.

miki77

Posty: 5

 
Na siatkach transportowych nie ma co oszczędzać. Bo muszą być pierwsza klasa. Jeśli chodzi o siatki bagażowe, to mamy na rynku kilku dobrych polskich producentów. Nie kupowałem nigdy w marketach, bo wiem, że tu niestety jest kiepska jakość i nie wiadomo jaki materiał.

StaryChemik

Posty: 18

 
Nie wiem tylko, jaki materiał wybrać. Jedni piszą, że polipropylen, inni, że polietylen. Najważniejsze to chyba, żeby były elastyczne, bowiem w przeciwnym razie zaraz się uszkodzą, jak się będzie je naciągać itp. Pewnie i tak dopytam sprzedawcę, ale jak się orientujecie coś wiecej na temat siatek samochodowych, to możecie dać znać.

LiOx

Posty: 16

 
Ja mam te siatki grodzące przestrzeń załadunkową https://bagan.pl/auto-siatki-trasportowe/siatkigrodzace-przestrzenzaladunkowa. Są o tyle fajne, że w bardzo prosty sposób się je montuje, a poza tym są trwałe. Są wykonane z solidnego polipropylenu. Polecam, bo to dobra jakość za rozsądną cenę.

xtigerx

Posty: 5

 
Koniecznie polski producent :D A tak w ogóle to, jeśli chodzi o siatki bagażowe, to one nie są drogie, nawet jak mówimy o tych jakościowych. Akurat na tym asortymencie to bym nie oszczędzał, bo chodzi przecież o bezpieczeństwo. U producenta zawsze dopytasz o to, co cię dokładnie interesuje.

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
Najlepiej kup siatki na motory. To naprawdę fachowy sposób na zabezpieczenie w transporcie. To są niezmiernie wytrzymałe siatki. Produkowane z solidnych tworzyw, są elastyczne, a więc bez problemu zabezpieczysz motocykl na naczepie. Osobiście korzystam z takich przy transporcie mebli, jakie też są ciężkie ;( i sprawdzają się znakomicie.

KSalen

Posty: 29