auto detailing w Łodzi, szukam

auto detailing w Łodzi, szukam

Interesuje mnie auto detailing. Jaką firmę w Łodzi polecacie. Chodzi mi o przygotowanie auta do sprzedaży, czyli mega wysokiej jakości czyszczenie, pranie i kosmetykę. Jeśli orientujecie się temacie, piszcie.

Jimer66

Posty: 1

 
Z własnego już kilkukrotnego doświadczenia polecam tu usługi www.dk-detailing.pl. Parę razy zlecałem im pranie tapicerki i polerowanie lakieru. Rzeczywiście super usługi auto detailingu w Łodzi. Cenowo też nie jest źle.

bruklin187

Posty: 6

 
Jest paru usługodawców, którzy oferują detailing i nie mają wygórowanych cen. Cennik zawsze możesz porównać, niemniej jednak jeżeli chodzi o Łódź, to mamy naprawdę szczęście w porównaniu z takimi samymi usługami w stolicy.

pawel253

Posty: 12

 
Korzystałem z czyszczenia auta i prania tapicerki. Jeszcze nigdy nie byłem tak zaspokojony, jak właśnie teraz. Naprawdę to detailing z górnej półki, czyli usługi, którymi trudnią się specjaliści w Łodzi. Widać, iż działają profesjonalnie i używają porządnej klasy kosmetyków. Żona nie posiada się z radości ;) Polecam.

Ptaszyna

Posty: 6

 
Jak coś odnajdziesz, to się podziel :) Chciałbym w końcu ogarnąć temat z samochodem, albowiem nie wygląda zbyt dobrze, głównie iż zima i przydałoby się konkretne zabezpieczenie. Interesują mnie tylko najlepszej jakości auto detailing w Łodzi. Płacę, więc wymagam :D Pozdrawiam i czekam na waszą pomoc.

Kwatuszek

Posty: 13

 
A o czym dokładnie mówicie? O jakiej usłudze auto detailingu? Korzystałem w Łodzi z hydrofobizacji szyb. Daje niesamowite efekty. Nie tylko w postaci krystalicznie czystych szyb, lecz też w kwestii bezpieczeństwa jazdy w deszczu.

TomekK

Posty: 22

 
To jest zwłaszcza precyzyjna kosmetyka samochodowa. Usługodawcy dbają o najwyższe standardy. Na pewno detailing nie należy do tanich usług, ale raz na jakiś czas pożądane byłoby zainwestować w coś takiego, tym bardziej iż to super propozycja dla pojazdu, żeby lepiej wyglądał. W Łodzi jest mnóstwo firm, na pewno da się odszukać coś taniej.

matek562

Posty: 6

 
O widzę, że jest tu mowa o najlepszej usłudze, z jakiej ostatnio korzystałem. Naprawdę to super czyszczenie samochodu, którego nie da się porównać z tradycyjnymi metodami, jakie znamy. W branży auto detailing powstaje coraz więcej firm w Łodzi.

Damiano

Posty: 21

 
Na pewno muszę sprawdzić, co to dokładnie za detailing. Mojemu autku przydałyby się kompleksowe starania, żeby zaczęło wyglądać ;) Tu chodzi pewnie o pranie tapicerki i powlekanie lakieru specjalnymi powłokami. Gdzieś już czytałem o tych usługach w Łodzi.

090913123

Posty: 7