OPONY DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

OPONY DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Witam. Dobry sklep z oponami do maszyn rolniczych jest mi potrzebny. Zależy mi na stałej współpracy, zamówieniach bardziej hurtowych niż detalicznych. Co do producentów to na pewno Belshina by mnie interesowała za niewygórowane pieniądze.

zenek744

Posty: 1

 
Moja ciągniki są w dość mocnej eksploatacji i też w trudnych warunkach muszą pracować także opony wolę mieć naprawdę mocne, trwałe, grube bo inne po prostu przy tej robocie co robimy nie zdałyby egzaminu.

Marti

Posty: 25

 
Wiem że znajomy będzie zamawiał większą partię opon do MTZ ale skąd on dokładnie to kupuje to już nie dopytywałem, ale będę się z nim widział na dniach to jeszcze podpytam o szczegóły.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Na allegro można każdy rodzaj gumy kupić z tego co widzę tylko że wiadomo jak to jest – na takim portalu może się ogłosić dosłownie każdy i z jakością różnie bywa, są lepsze produkty i też takie które po 100 km nadają się do wyrzucenia...

labuh

Posty: 3

 
Z oponami kupowanymi online jest ten problem że ich człowiek nie widzi przed zakupem a jedynie na opisie i foto musi polegać, ja wolę gumę dotknąć, sprawdzić zanim zamówię, odwiedzić sobie magazyn, pogadać ze sprzedawcą...A nie wszystkie firmy mają taką możliwość.

edyta123

Posty: 3

 
Jest producentów opon od groma w sprzedaży, trzeba rzeczywiście znać temat i mieć dużo doświadczenia żeby dobrać sobie zestaw który posłuży na długo bez przetarć, pęknięć i jeszcze innych usterek.

Emuuu22

Posty: 2

 
Ciężko mi kogoś tutaj podpowiedzieć, trzeba szukać, sprawdzać, dopytywać, a i tak wszystko wyjdzie w tak zwanym praniu, czyli w robocie. Opona może mieć najlepsze parametry teoretyczne, a i tak teren ją potem weryfikuje.

bartek33

Posty: 4

 
Można każdy rodzaj opony co ciągnika i przednie i tylne dobrać w Auto Set, na stronie Auto-set.pl mają sensownie opisane konkretne gumy, sprzedają też przez allegro ale z moich doświadczeń wynika że najlepiej telefonicznie zamówić bo opony szybciej dochodzą, ja zazwyczaj już następnego dnia mam kuriera u siebie.

Acclaim

Posty: 11

 
Dawno nowych opon do swojego Zetora nie zamawiałem także nawet nie wiem co gdzie i za ile, ale mogę podpytać bo wiem że sąsiad ostatnio cały komplet skądś zamawiał online.

Nowa

Posty: 9

 
Producentów i sprzedawców jest dużo i niestety w tej masie można trafić na lipne produkty, także trzeba być naprawdę ostrożnym i najlepiej sprawdzać oponę przed zakupem, umówić się na obejrzenie itp.

Michaś

Posty: 5