siatki do kontenerów, opinie ?

siatki do kontenerów, opinie ?

Witam serdecznie. Chciałbym kupić zabezpieczającą siatkę do transportu. Dokładnie chodzi mi o siatkę do kontenera. Jaki materiał wybrać, żeby był odporny na przetarcia, bo siatka będzie stale użytkowana. Z góry dziękuję.

mikuś33

Posty: 1

 
Nie mam zamiaru nigdzie jeździć do producentów itd. Muszę być pewny, że polecicie mi tutaj jakieś sprawdzone źródło, gdzie kupię profesjonalne siatki na kontenery. Jeśli sami kupowaliście, to pewnie nie będzie problemu :) Z góry dziękuję za pomoc. Sprawę mam dość pilną, więc proszę o zainteresowanie tematem.

Art3q

Posty: 12

 
Też jestem zadowolony z jakości siatek PP. To zabezpieczenie, które jest solidne na wiele lat. Na hali przemysłowej jak znalazł. Myślę, że polipropylenowe siatki sprawdzają się równie dobrze jako siatki do kontenerów.

Laleczka

Posty: 20

 
Bankowo najlepszą jakoś siatek na kontenery mają tutaj https://siatki-ochronne.com.pl/58-siatki-kontenery. Można tutaj złożyć zamówienie na wymiar, więc tym bardziej polecam.

johncena67

Posty: 16

 
Mamy gęstą siatkę na kontener o oczku 2mm i sprawdza się fajnie, bo można nią zabezpieczyć każdy surowiec, nawet taki, który znajduje się bezpośrednio w kontenerze. Warto dokładnie zmierzyć kontener i dodać te parę centymetrów, gdyby ładunek miał być większych gabarytów. Też uważam, że najlepiej dopytać obsługi.

demon666

Posty: 5

 
A gdzie jest najtaniej? Może macie jakieś konkretne polecenia sklepów czy ewentualnie producentów, którzy produkują siatki na kontenery i są godni polecenia?

89ostry89

Posty: 25

 
Gęsta siatka na kontener to chyba 2x2 cm? Taka jest rzeczywiście efektywna przy drobnym surowcu. Myślę, iż sprawdzi się też w wypadku innych materiałów. Ja korzystam z zupełnie innych siatek to znaczy o innych parametrach, więc do końca nie jestem pewien. Najlepiej spytać obsługi sklepu.

syrena88

Posty: 12

 
Najlepszy jest według mnie polipropylen, bowiem jest elastyczny i bezproblemowo się takie siatki do kontenerów zakłada i ściąga. Nie ma chyba lepszego sposobu na zabezpieczenie towarów w kontenerach. Jestem usatysfakcjonowany z tego sposobu, bowiem jest poza tym, iż skuteczny to także tani. Można zakupić prosto od producenta, jest wówczas jeszcze taniej.

labuh

Posty: 5