Usuwanie zaworu EGR łódź

Usuwanie zaworu EGR łódź

Hej, interesuje mnie profesjonalne usunięcie limitera prędkości i ewentualne podniesieni mocy w Łodzi. Kto się specjalizuje w tej materii?

maniek

Posty: 1

 
Teraz jest presja na ekologię, więc producenci sporo rzeczy w samochodach blokują. Odpowiedni fachowiec znający się na pracy silnika odblokuje i problem z głowy, więc chiptuning solidna sprawa i mało ryzykowna. Dostajesz różnicę w mocy, którą zablokował producent i tyle.

Oct714

Posty: 11

 
Po chiptuningu u mnie w Audi A4 1 litr poszedł do dołu na setkę, więc jest gra warta świeczki uważam.

wrrraak22

Posty: 9

 
Grunt, żeby ci nie zmodyfikowali tylko komputera pokładowego, a realne spalanie się zwiększyło. Niektóre lipne warsztaty tak właśnie robią. Niby jest lepiej, a jest gorzej.

wrrraak22

Posty: 2

 
Dobrego człowieka od chiptuningu rozpoznasz po tym, że przykłada się do analizy fury, a nie od razu przechodzi do modyfikacji elektronicznych.

Tatusiekk

Posty: 16

 
Zobacz, czy jest przy tuningu zachowana gwarancja. Regulacja ciśnienia wtrysku paliwa i kąta wtrysku naprawdę sprzyja lepszemu prowadzeniu. Tak przynajmniej wynika z moich doświadczeń.

Wojciech24

Posty: 7

 
Spadek spalania paliwa w BMW uzyskałem przez funwarechiptuning.pl i jestem zadowolony. Wybrałem się tam, bo po rozmowie telefonicznej wiedziałem że rozmawiam z kimś kto zna się na rzeczy. Co ważne widziałem przed przystąpieniem do tuningu miałem sprawdzone auto dwoma komputerami diagnostycznymi (chyba tak się to nazywa) nie zostałem naciągniety na dodatkowe koszty powiedziano mi co jest do zrobienia w aucie. Chyba najwyższej oceniany tego typu warsztat lokalnie. Dostałem rabat na kolejną modyfikacjęJ Jestem zadowolony.

eryk

Posty: 8

 
Turbosprężarka to taki element w samochodzie, który jednak łatwo się zużywa, więc warto tutaj większą uwagę na tuning poświęcić. Może się zwrócić w długoterminowych kosztach eksploatacji.

Rysiek_99

Posty: 46

 
Pomyśl, czy przy zlecaniu usługi jest jakakolwiek gwarancja, czy możliwość przetestowania pojazdu.

dziubbek56

Posty: 2