Wahacze master sport

Wahacze master sport

Panowie, jest sprawa. Dobre zamienniki do niemieckich samochodów – głównie do VW i Audi, jakie polecicie? Najbardziej szukam części do zawieszenia, jeśli macie z jakąś firmą szczególnie dobre doświadczenia to będę wdzięczny za opinie.

erbis

Posty: 1

 
Gorsze doświadczenia niż z producentami zamienników mam z mechanikami niestety, którzy sobie montują wahacze po swojemu często zamiast krok po kroku tak jak producent to zaleca.

audi80

Posty: 2

 
Mój ojciec to jest niedzielny kierowca, wymieniali mu niedawno wahacze i jak się go pytam co mu tam wstawili to mówi, że nie wie bo nawet nie pytał...ręce opadają.

codePerformance

Posty: 13

 
Najlepszym sposobem żeby dobrać dobre części jest ich testowanie, nie ma innej drogi, czasami się trafi lepiej czasami gorzej ale przynajmniej człowiek będzie mądrzejszy o doświadczenia i po prostu do jednych marek już nie wróci w przyszłości.

pawel253

Posty: 3

 
Osobiście sobie chwalę zawieszenia jakie Master Sport produkuje, ale też różni ludzie mają różne doświadczenia. Myślę że te wahacze to szczególnie dobrze pasują do Audi, a w innych modelach to już nie jestem tego pewien, chociaż sam producent się chwali że ma w sprzedaży prawie setkę zestawów to prawie tysiąca modeli...tak wyczytałem na ich stronie master-sport.de .

Oct714

Posty: 14

 
Sporo ludzi mi MS poleca ale jakoś mam wątpliwości, bo z jednej strony jeden kumpel chwali, drugi chwali, ale już trzeci mówi, że trochę mało wyjeździł na ich podzespołach.

grużdzin

Posty: 5