siatki do kontenerów, tani sklep ?

siatki do kontenerów, tani sklep ?

Witam serdecznie. Mam pytanie o siatki do kontenerów. Czy polipropylen jest najlepszym materiałem? Może macie jakieś własne doświadczenie i możecie podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę? Z góry bardzo dziękuję.

Miki

Posty: 1

 
Pamiętaj o pozyskaniu siatki do kontenera na wymiar. Jeżeli kupujesz siatkę dokładnie dopasowaną do konkretnego zastosowania, to jest wówczas najskuteczniejsza. Generalnie niezmiernie polecam to rozwiązanie.

zenio

Posty: 8

 
Tanie, ale dobrej jakości siatkę na kontener można kupić tutaj https://fulo.pl/58-siatki-kontenery-i-przyczepki. Dużo dobrego piszą w opiniach. Ja też nie narzekam na jakość zakupu.

truskaweczka123

Posty: 26

 
Polietylenowe siatki nie są złe. To siatki żyłkowe. Miałem kiedyś taką, ale jakość jestem zwolennikiem polipropylenu. Takie siatki na kontenery są bardzo wygodne w użytkowaniu. Są elastyczne, świetnie się naciągają no i przede wszystkim nie niszczą od użytkowania i warunków pogodowych.

TomekK

Posty: 6

 
Na pewno siatkę polipropylenową, albowiem taka siatka na kontener może stać na zewnątrz bez względu na pogodę. Co do oczka może średnie będzie najlepsze. Jest mnóstwo wymiarów. Należałoby spytać obsługi.

Pelo_er

Posty: 34

 
Dokładnie takim elastycznym materiałem można zabezpieczyć każdy transport bez różnicy na to, co przewozisz. Poza tym siatka do kontenera PP jest naprawdę odporna na różne substancje chemiczne.

warter88

Posty: 11

 
Pamiętaj o zakupie siatki do kontenera na wymiar. Jeśli kupujesz siatkę dokładnie dopasowaną do konkretnego zastosowania, to jest wtedy najskuteczniejsza. Ogólnie bardzo polecam to rozwiązanie.

wisła1905

Posty: 6

 
Dokładnie, bo te siatki do kontenerów nadają się nawet do samochodów ciężarowych, bagażników, przyczep itd. Ja takich używam właśnie na przyczepce i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

Lupusx

Posty: 10