OPONY DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

OPONY DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

We flocie samochodów ciężarowych niedługo szykuje się wymiana opon. Na Allegro straciłem dobry kontakt, więc szukam korzystnej alternatywy cenowej. Od opon wymagam w miarę sprawności. Szczególnie mi zależy na białoruskich markach.

Phylu

Posty: 1

 
Zawsze warto rozmawiać telefonicznie z dostawcą opon i negocjować ceny. Zawsze tam trochę można zejść z ceny. Branża jest poza tym dość specyficzna, trudna. Z perspektywy klienta naturalnie plus.

miner23

Posty: 5

 
Zawsze jakieś pole do negocjacji masz przy rozmowie telefonicznej, więc bym skorzystał.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Ja zawsze dobieram od kraju pochodzenia, później przeglądam recenzje i wysyłam zapytania o rabaty przy konkretnym zamówieniu. Dobrze się sprawdza rozmowa telefoniczna.

Rysiek_99

Posty: 46

 
Dzwoń do 508 926 737. Gość sprowadza naprawdę tanie opony z Białorusi do maszyn rolniczych i budowlanych, samochodów i po dłuższej rozmowie bez problemu zejdzie z ceny. No i standardowo przy chęci nawiązania długoterminowej współpracy. Na Allegro sobie potwierdź opinie, sklep auto-set.pl .

zdsakk87

Posty: 26

 
Powiem tylko krótko, że do maszyn budowlanych to obowiązkowo radialne opony. Będziesz miał znacznie niższe koszty paliwa, no i dość spory komfort prowadzenia. Jak coś ciężkiego przewozisz to wtedy jakieś dedykowane diagonalne mogą się sprawdzić dopiero.

Lopez58

Posty: 2

 
Według mnie białoruskie opony wygrywają teraz z chińskimi. Naprawiam skutery i serwisuję samochody osobowe. Widzę, co się dzieje i co ludzie chwalą.

mniszekk6

Posty: 4

 
Dokładam cegiełkę. Uważam, że opony Belshina bardzo na plus. Światowa marka w sumie.

loooque

Posty: 32

 
Zobacz koniecznie, czy masz jakiekolwiek warunki gwarancyjne na oponę. Z tym naprawdę bywa różnie.

Black_Riot

Posty: 4

 
Jak bierzesz zagraniczne opony to poczytaj też recenzje dedykowane. Poszukaj dokładnie, bo można praktycznie o każdej oponie coś znaleźć praktycznego.

cerbus34

Posty: 6