Sklep z prostownikami

Sklep z prostownikami

Witajcie! Skąd można w internetach zamówić w dobrym standardzie prostownik do akumulatorów żelowych? Ktoś, coś? Macie z jakimś producentem szczególnie dobre doświadczenia?

Gabat

Posty: 2

 
Dobry prostownik dobrać to nie jest taka prosta sprawa niestety, trzeba sporo parametrów ze sobą zgrać, żeby ładowanie faktycznie było efektywne.

HalskiPol

Posty: 18

 
Warto zwrócić uwagę przy zakupie jak prostownik jest opakowany w sensie czy jest to porządna obudowa metalowa czy jakaś pozostałość ze złomowiska.

namok

Posty: 3

 
Dobrze mi się współpracuje już od paru ładnych lat z ludźmi z biura Semi (ofertę mają na semi.com.pl). Terminowe dostawy, prostowniki są bezawaryjne, bezpieczne, dopasowane do konkretnych akumulatorów, od wielu już lat robią też prostowniki smart czyli sterowanie mikroprocesorem.

PiSi

Posty: 19

 
Na różne teraz prostowniki można trafić ja mam raczej średnie doświadczenia, raz mi prostownik zupełnie nowy akumulator schrzanił...

WF2015

Posty: 16

 
Ekspertem tutaj nie będę niestety, jeszcze pewnie w kwestii akumulatorów to mógłbym coś doradzić ale już z prostownikami to jestem zupełnie zielony jak groszek :)

Hihi_WWW

Posty: 7