busy do holandii, polecicie kogoś ?

busy do holandii, polecicie kogoś ?

Witam serdecznie. Czy busy do Holandii to usługa, z jakiej powinienem sięgnąć, o ile regularnie podróżuję na trasie Polska - Holandia? Dajcie znać.

Lopez58

Posty: 2

 
Polecam busy do Holandii tej firmy: http://reest.pl. Nie rozczarujecie się ofertą tego przewoźnika, ponieważ jest po prostu odpowiednia. Polecam na 100% :-)

fertuś45

Posty: 14

 
Nie ukrywam, że brałem pod uwagę niesłychanie mnóstwo przewoźników, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowiły busy do Holandii. Ostatecznie podjąłem trafną decyzję :)))

Facio

Posty: 6

 
Do tej pory nie miałem świadomości, jak wiele firm jest w stanie zaproponować klientom busy do Niemiec. Niedawno musiałem kupić bilet na busa do Niemiec, więc miałem naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Na szczęście trafiłem na bardzo dobrą firmę :)

Tomcio

Posty: 4

 
Nie ukrywam, że brałem pod uwagę bardzo wielu przewoźników, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowiły busy do Holandii. Ostatecznie podjąłem trafną decyzję :)))

amrmas22

Posty: 3

 
Dwukrotnie wybierałem najlepszego przewoźnika, który posiada w własnej ofercie busy do Holandii. W obu wypadkach byłem w pełni zadowolony z podjętej decyzji. Chętnie podzielę się z Wami swoimi spostrzeżeniami w tym zakresie.

Hoteowo24h

Posty: 7