Studio graficzne w Warszawie, jaka firma?

Studio graficzne w Warszawie, jaka firma?

Cześć.

Szukam dzisiaj studia graficznego w Warszawie, jakie sprosta moim wymaganiom.

Korzystaliście kiedyś z takich usług?

dersu4

Posty: 18

 
Mam wrażenie, że projekty graficzne w Warszawie jest w stanie wykonać bardzo wiele firm.

Miałem to szczęście, iż przyjaciel polecił mi usługi http://www.studioyeti.pl, które nie rozczarowały mnie. W przeciwnym wypadku miałbym naprawdę ogromny problem, bo praktycznie wszystkie oferty wyglądają dla mnie wręcz identycznie. Polecam usługi powyższej firmy :)

hybris4

Posty: 16

 
Działa mnóstwo firm, które oferują projekty graficzne w Warszawie.

Rozpiętość cenowa takich usług potrafi być niesamowicie zróżnicowana. Czasem przeznaczając na ten cel 200-300 złotych możemy zyskać rozsądny projekt, natomiast w innych wypadkach konieczne będzie 2-3 tysiące złotych.

Black_Riot

Posty: 15

 
Każde studio graficzne w Warszawie powinno przedstawić Ci możliwie jak najszersze portfolio, zakres realizowanych prac, a także referencje od klientów. Wstępnie każdy chciałby poznać choćby widełki cenowe, w jakich będzie mieścił się wydatek związany np. z uruchomieniem strony WWW.

Pendrzeec

Posty: 10

 
Gdy zlecałem do zaprojektowania banery reklamowe w Warszawie nie byłem pewien czy dobrze robię wybierając jedną z wielu firm. Na szczęście pozytywnie się zaskoczyłem poziomem ich prac graficznych. Szczerze to nie miałem przekonania, albowiem nie byłem kompetentny i nie miałem doświadczenia w takich wyborach. Uff. Udało się i tego wam też życzę :)

Drańtego

Posty: 17

 
Mam miłe wspomnienia, jeśli chodzi o współpracę z firmą, która wykonywała dla mnie rozmaite projekty graficzne w Warszawie. Było to przede wszystkim w okresie, gdy rozwijałem równolegle dwie działalności.

Obecnie współpraca polega wyłącznie na utrzymaniu stron na serwerze, co nie wymaga zbyt wiele zachodu, a jedynie uiszczenia corocznej opłaty na stałym poziomie.

Dydusek

Posty: 24