Tworzenie aplikacji webowych

Tworzenie aplikacji webowych

Cześć! Kogo polecicie jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych dla firmy? Zależałoby mi na kompleksowym podejściu z pełną identyfikacją wizualną. Ktoś coś?

figo

Posty: 1

 
Ważna jest kreatywność. Czasami nie trzeba inwestować wielkich pieniędzy żeby odnieść reklamowy sukces w sieci. Najważniejszy jest dobry pomysł koncepcja i można zdobyć miliony klientów.

Andzia

Posty: 12

 
Estetyka strony jest bardzo istotna, wiadomo. Ale dla mnie jeszcze ważniejszy jest sam układ i czytelny rozkład szczegółowych informacji. Najgorsze są strony które mają dużo bajerów a żeby znaleźć zakładkę – kontakt, czy oferta...to można pół dnia szukać.

Becik45

Posty: 3

 
Niektóre strony firmowe są moim zdaniem przesadzone. Mają za dużo aplikacji, za dużo jakiś wyskakujących okienek przez co zanim strona się tak naprawdę otworzy to ja zdążę się dwa razy zniechęcić do jej przeglądania.

@MarcusKing

Posty: 33

 
Ja na spersonalizowane projekty i podejście mogłem liczyć w agencji STTP (sttp.pl). Polecam tę agencję. Nie wciskali nam jakiś szablonów, które równie dobrze mógłbym sobie sam znaleźć w necie, tylko stworzyli projekt zupełnie od podstaw, od zera. Efekt – rewelacja!

Andziaaan

Posty: 3

 
Ciężka sprawa z tymi stronami. Teraz są ich w necie biliony i żeby się jakoś przebić wybić i wyróżnić to naprawdę trzeba się nakombinować.

Hihi_WWW

Posty: 6

 
Współcześni graficy to jednak w dużej części tacy nowocześni artyści. A w każdym razie takich ludzi warto szukac, z inicjatywą, pomysłem, kreatywnością. Wtedy jest szansa uzyskać fajny atrakcyjny projekt.

wacek22

Posty: 6

 
Jest sporo dobrych projektantów stron na rynku, ale też nie brakuje ludzi pracujących gdzieś po domach online na umowach o dzieło czy w ogóle bez umów którzy tworzą jakieś proste strony a kasują za nie jak za złoto.

Andziaaan

Posty: 2

 
No tak, niektórzy przykładają większą uwagę do grafiki i projektu strony firmowej niż do jej samego działania, serwera, niezawodności. Dobrze jest patrzeć na jedno i drugie.

RuFiK

Posty: 2