kreator stron www

kreator stron www

Macie może namiar na łatwe w użyciu – nawet dla laika – urządzenie do tworzenia stron internetowych? Chciałbym takie stronki sprzedawać firmą, zainteresowanie z tego co widzę jest duże.

Nan3k

Posty: 17

 
Może słyszałeś o takiej stronce jak webwavecms.com? Tutaj jest dobry kreator stron. Nie trzeba nic płacić, ani żadnych umów podpisywać. Powiem, że nie jestem jakimś ekspertem od grafiki i tego typu spraw, a stronki mi tutaj wychodzą całkiem niezłe. Nie trzeba umieć programować, kreator naprawdę dla amatorów ;))

Naturalne33

Posty: 12

 
No tak, dzisiaj bez stronki to firma nie istnieje praktycznie. Wiem coś o tym. Póki nie miałem strony, to była lipa z klientami. A jak mi założyli portal, to nagle świat usłyszał o moim istnieniu i się lawinowo zlecenia posypały ;)

roudee22

Posty: 14

 
Wiesz, ja to słyszałem różne opinie o takich kreatorach, ale sam nie korzystałem nigdy. Ogólnie to trzeba byłoby samemu przetestować żeby zobaczyć jak się pracuje itp.

Cronxxx

Posty: 25

 
Witam!! Tutaj to nie pomogę, bo ogólnie unikam tego typu systemów do tworzenia stron. Jakoś nigdy mi nie było z nimi po drodze. Uczyłem się tworzenia stron na studiach, dużo sam się w to wdrażałem...także kreator mi nie potrzebny.

EQP91

Posty: 15

 
Rożne są oczekiwania klientów co do stron. Jednemu wystarczy bardzo prosty szablon, a inny będzie chciał mieć dużo multimediów i efektów na portalu..;) W przypadku prostszych rzeczy to kreatory są super. W przypadku bardziej skomplikowanych to może być różnie.

Virgooo

Posty: 33

 
Mnie by się serwis przydał i właśnie nie wiem, czy skorzystać z kreatora jakiegoś, czy sobie założyć bloga, czy zlecić jakiejś agencji interaktywnej, żeby mi zaprojektowali. Na ten moment nie mam jakiś super wymagań co do serwisu, ważne żeby był przejrzysty i prezentował wszystkie ważne informacje.

Daniel.E

Posty: 22