Która z firm z Poznania wykona dobry system CMS ?

Która z firm z Poznania wykona dobry system CMS ?

Hej. Niedawno uruchomiłem własną firmę, dlatego przedmiotem mojego zainteresowania zostało tworzenie stron w Poznaniu. Polecicie kogoś?
Cześć.

Zrobiłem wstępne rozpoznanie i mam wrażenie, że strony www w Poznaniu wykonuje całkiem dużo osób?

olidaks

Posty: 6

 
Dzień dobry.

Tworzenie stron internetowych w Poznaniu to dość powszechna usługa. Można znaleźć doprawdy mnóstwo osób, które ją proponują. Nie dziwi zatem fakt dużej konkurencji w tej branży, chociaż nie polega ona raczej na nieustannym zbijaniu cen.

Asiaa56

Posty: 17

 
Cześć. Moje trudy związane ze stworzeniem własnej strony WWW sięgają kilku lat wstecz. Ostatecznie zadanie wzorowo udało się zrealizować z pomocą firmy http://www.acms.pl, która na każdym etapie służyła radą i doświadczeniem.

Polecam z pełną odpowiedzialnością!

nevya22

Posty: 23

 
Witam.

Trudno mi było pogodzić się z tym, ile kosztuje projektowanie stron w Poznaniu. Ostatecznie zdecydowałem się na droższą ofertę cenową, czego nie żałuję. Jak Cię widzą – tak Cię piszą. Ma to jednocześnie odniesienie do wyglądu strony internetowej. W moim wypadku nikt nie może jej niczego zarzucić.

azBee

Posty: 22

 
Witam wszystkich.

Kilka dni temu znalazłem ciekawą firmę, która zajmuje się projektowaniem stron w Poznaniu. Odezwałem się do niej w celu uzyskania oferty. Byłem mocno zaskoczony, gdy najniższa oferta opiewała na 1000 złotych, a nie gwarantowała zupełnie niczego. Z własnego doświadczenia polecam brać od razu pozycjonowanie stron, bo to inwestycja, która się zwróci.

Rrealg

Posty: 40

 
Cześć wszystkim.

Trudno było mi się zdecydować na kogoś konkretnego, kto zajmuje się tworzeniem stron internetowych w Poznaniu. Dopiero opinie innych klientów przybliżyły mnie do ostatecznego wyboru, jakiego jeszcze nie dokonałem.

Zastanawiam się nad kilkoma opcjami, bowiem nie chcę stracić pieniędzy na rzecz kiepskiego projektu.

xtigerx

Posty: 14

 
Witam serdecznie.
Trudno było mi pogodzić się z myślą, iż strony internetowe w Poznaniu potrafią kosztować nawet 1000 złotych. Na nieszczęście musiałem przełknąć taki wydatek, bowiem własny serwis WWW był dla mnie ważnym składnikiem mojego planu biznesowego. Ostatecznie zapłaciłem za taką usługę, a moja firma raduje się większą popularnością.

Asia

Posty: 15