chirurg ręki poznań, opinie ?

chirurg ręki poznań, opinie ?

Hej. Czy chirurgię ręki mogę przejść na NFZ bądź rekomendujecie jednakże, aby skorzystać z usług prywatnego gabinetu? Czekam na Wasze opinie na ten temat.

980000

Posty: 2

 
Drętwienie ręki potrafi doprowadzić do cieśni nadkarstka, którą zdiagnozował u mnie lekarz specjalizujący się w leczeniu cieśni… Muszę coś z tym wykonać.

Morn32

Posty: 12

 
Nie zaufałbym nikomu innemu niż im: http://www.klinikanadgarstka.pl, gdy w rachubę wchodziłaby zespół cieśni nadgarstka. To zespół lekarzy, którzy posiadają niesłychanie bogate doświadczenie. Weźcie pod spostrzeżenie, że specjalizują się wyłącznie w leczeniu kolan :-)

duszeniec

Posty: 13

 
Chirurga ręki w Poznaniu wybierałem przez kilka dni, ponieważ musiałem do niego zgłosić z problemem, z którym borykałem się od dłuższego czasu. Uwierzcie lub nie - w kilka dni prywatnie załatwiłem sprawę :)

labuh

Posty: 9

 
Problemem, z którym się borykam jest ceśnia nadgarstka. Dość istotne ograniczenie stanowi niewielki budżet, jaki posiadam na to, aby wyeliminować kłopot. Mam nadzieję, że między innymi dzięki moim poradom uda mi się to w 100%.

Reg00

Posty: 26

 
Przerażała mnie wizja operacji nadgarstka. Trafiłem do profesjonalnej kliniki, w której okazało się, że “nie taki diabeł straszny jak go malują”.

francoo_00

Posty: 7

 
Drętwienie ręki potrafi doprowadzić do cieśni nadkarstka, którą zdiagnozował u mnie lekarz specjalizujący się w leczeniu cieśni… Muszę coś z tym zrobić.

gregcie@

Posty: 10

 
Cieśnia nadgarstka w moim przypadku skutkowało koniecznością wykonania operacji. Musicie mieć jednak świadomość, że każdy problem z nadgarstkiem jest zupełnie inny, a w związku z tym nie zawsze konieczne jest leczenie operacyjne. Nauka idzie zdecydowanie do przodu :)

345_14

Posty: 9