rekonstrukcja więzadła krzyżowego, gdzie ?

rekonstrukcja więzadła krzyżowego, gdzie ?

Hej. Czy rekonstrukcję więzadła krzyżowego mogę przejść na NFZ bądź rekomendujecie jednakże, aby sięgnąć z usług prywatnego gabinetu? Czekam na Wasze opinie na ten temat.

Winect56

Posty: 1

 
Tutaj dostępny jest zdecydowanie najlepszy zespół ortopedów: http://www.artrocenter.pl. Sprawdźcie ich ofertę, a z pewnością nie będziecie rozczarowani.

Saren77

Posty: 15

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy musiałem wybrać klinikę ortopedii w poznaniu. Całe szczęście, że mogłem liczyć na rekomendacje pochodzącą od znajomego, który w przeszłości także miał problem z ręką. Zasugerowałem się jego opinią i wybrałem tą samą klinikę. Nie żałuję :-)

dawid123

Posty: 6

 
Bardzo obawiam się nadchodzącej wielkimi krokami rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Mam nadzieję, że w moim wypadku, podobnie jak w Waszych wszystko przebiegnie w 100% prawidłowo. Postaram się zdać relację z mojego leczenia.

Justynka45

Posty: 7

 
Przede mną chondromalacja rzepki. Obecnie jestem na etapie poszukiwań perfekcyjnej kliniki, która podejmie się wykonania właśnie tego zabiegu.

EpIon7

Posty: 16

 
Mój kłopot stanowi pęknięcie łąkotki. Nie wykluczam, że zgłoszę się do prywatnej kliniki, aby wyeliminować kłopot w satysfakcjonująco krótkim czasie. To chyba jedyne rozwiązanie.

pawel253

Posty: 11

 
Zespół ortopedów w Poznaniu wybierałem przez kilka dni, albowiem musiałem do niego zgłosić z problemem, z jakim borykałem się od dłuższego czasu. Uwierzcie lub nie - w kilka dni prywatnie załatwiłem sprawę :)

syrena88

Posty: 8