Problemy z potencja

Problemy z potencja

Co zrobić, jak mężczyzna ma niskie libido? Robiłem podstawowe badania, nic złego nie wyszło, więc problem może być innej natury. Robię wstępne rozpoznanie w grupie, a później się zobaczy.

koko

Posty: 1

 
Żadna kobieta oficjalnie nie powie, że mały penis przekreśla z góry faceta, ale niestety w rzeczywistości wychodzi kawa na ławę. Im większy, tym lepiej ogólnie, on i starania o powiększenie są jak najbardziej słuszne.

Krzyhmoin

Posty: 22

 
Tylko operacja nie u każdego jest możliwa do przeprowadzenia. A i mało kto na światowym poziomie w kraju wykonuje, więc lepsza opcja to sprowadzenie suplementu znanego za granicą. W Polsce ciężko znaleźć jeszcze w legalnym obrocie.

namok

Posty: 5

 
W pierwszej kolejności zmiana stylu życia. Jak to nie pomoże to seksuolog. Problemy intymne odbijają się na wszystkich strefach życia, więc nie bagatelizować mi tutaj tematu proszę.

gregcie@

Posty: 14

 
Powiększałem kiedyś pompką, ale słabe wyniki. Żeń szeń sam nie zadziała. Musisz mieć tzw. kombo, czyli wiele aktywnych składników jednocześnie. Wtedy jest synergia. Udało się w końcu trafić na dr Penigreat. U mnie efekt jest taki, że mam grubszego, naprawdę mocno ukrwionego penisa. Wcześniej mi opadał po kilkunastu sekundach i ciężko było z dokończeniem stosunku. Teraz rakieta stoi cały czas, aż do orgazmu. Bardzo się dobrze czuję po tych tabletkach. Kuracja mniej więcej pół roku, rok, żeby się utrzymało na stałe. Mi jeszcze trochę brakuje do tego wyniku

Black_Riot

Posty: 10

 
Jak masz zaburzone poczucie własnej wartości przez małego penisa to psychoterapia wskazana. Do tego kuracje naturalne, aby uzyskać ukrwienie maksymalnie członka. Wtedy od razu się powiększy. Trzeba tylko brać suplementy dość długo, aby efekt się utrzymał już na stałe.

labuh

Posty: 6

 
Jak jesteś młodym mężczyzną to jeszcze penis prawdopodobnie urośnie z czasem, więc nie warto się śpieszyć z powiększaniem drastycznymi metodami.

BAsd7

Posty: 36

 
Pracuj nad ukrwieniem członka przede wszystkim. Jeżeli chodzi o rynek suplementów na powiększenie penisa to koniecznie znajdź coś, co zawiera możliwie najwięcej składników aktywnych o potwierdzonej skuteczności. Żeń szeń to tylko jeden z najważniejszych przykładów. Można naprawdę poprawić libido i to długoterminowo. No i jednak wskazana jest zmiana stylu życia, czyli rezygnacja z używek, szczególnie alkoholu, bo źle działa na ciśnienie. To oczywiście w skrócie :)

ćwirekk

Posty: 8

 
Wiem, że Ruscy to leją zimną wodę, jeżeli komuś „nie staje” na wysokości zadania ;) Zimne prysznice naprzemienne z gorącymi to też nie jest zły pomysł, ale musisz mieć pewność, że nic złego z krążeniem nie masz.

090913123

Posty: 12

 
Zmierz dobrze penisa i porównaj ze statystykami europejskimi, ewentualnie światowymi. Wtedy zobaczysz, czy faktycznie mieścisz się w normie, czy trzeba już podejmować działania medyczne.

djcube1985

Posty: 38