żylaki kończyn dolnych kraków, znacie ?

żylaki kończyn dolnych kraków, znacie ?

Muszę wykonać USG Doppler żył w Krakowie. Polecacie jakieś konkretne miejsce? Zależy mi na stosunkowo szybkim badaniu, to znaczy, żeby nie czekać długo na wizytę. Jeśli możecie podać cenę od razu, byłoby fajnie.

Intro_69

Posty: 3

 
Według mnie tylko i wyłącznie prywatna chirurgia naczyniowa w Krakowie. Sparzyłam się na lekarzach, którzy leczyli mojego tatę. Po czasie też musieliśmy szukać prywatnego gabinetu.

Laleczka

Posty: 9

 
Najpierw czeka mnie jednak USG Doppler żył. Nie wiem czy w Krakowie można wykonać takie badanie na nfz? Bo prywatnie to chyba jest drogo? Jak wykonywaliście takie usg, dajcie znać. Może znacie konkretne miejsce warte polecenia. Jak coś, bardzo dziękuję za pomoc.

pawel253

Posty: 6

 
Tak podobno skleroterapia jest skuteczna, ale wiem też, że nie każdy może się poddać temu zabiegowi. Mam wielką nadzieję, że znajdę w Krakowie specjalistę, który dokona stanu mojego zdrowia i okaże się, że nie muszę mieć operacji. Jak na razie cienko tę sprawę widzę, ale może jednak gdybym poszedł gdzieś prywatnie?

johncena67

Posty: 16

 
Im szybciej zdecydujemy się na prywatną wizytę, tym będzie lepiej. Widzę, że niestety, jeśli chcę skutecznie leczyć miażdżycę w Krakowie, skazana jestem na poniesienie kosztów. Dużo dobrych opinii jest o prywatnych naczyniowcach.

Wraczki333

Posty: 7

 
Próbuj, bo po takim zabiegu szybko dochodzi się do zdrowia. Nie leżysz w szpitalu przede wszystkim. Koniecznie będziesz musiał wykonać USG Doppler żył w Krakowie i właśnie polecam zrobić to prywatnie.

Yuri20

Posty: 10

 
Wyszłam na szczęście w odpowiedniej chwili z podobnego założenia, że prywatne leczenie jest właściwym leczeniem :) Poszukałam prywatnej placówki z chirurgią naczyniową w Krakowie i dzięki temu dziś jestem zdrowa, tzn. nie muszę być na lekach :D

Blitz55

Posty: 25

 
Tutaj przyjmuje świetny chirurg naczyniowiec w Krakowie https://www.naczyniowiec24.pl. Dzięki pomocy w pół roku postawił mnie na nogi. Pracuję, chodzę. Jestem zadowolony. Polecam.

audi80

Posty: 6

 
Ja chyba też zdecyduje się na zrobienie USG Doppler prywatnie. Podobno w Krakowie w przychodniach mają fatalny sprzęt medyczny. Ma ktoś rozeznanie, gdzie najlepiej udać się na takie badanie? Szukałem prywatnych placówek. Jest sporo i powiem szczerze, że nie mogę znaleźć opinii, które pomogłyby mi wybrać.

Francuz

Posty: 3

 
Dlaczego prywatnie skoro USG Doppler tętnic w Krakowie można zrobić na nfz? Moja mama robiła i nie płaciła ani złotówki. Cena takiego badania prywatnie nie jest chyba niska. Tylko mówię, więc bez ataku proszę :)

Niciuśś98

Posty: 26