Neurolog, znacie ?

Neurolog, znacie ?

Szukam jakiegoś dobrego sprawdzonego neurologa. Jeśli chodzicie do kogoś, leczycie się i jesteście zadowoleni z efektów, to proszę o namiary. Niezmiernie dziękuję za pomoc.

doprzodu00

Posty: 1

 
Raczej umówię się na tę prywatną wizytę. Nie widzę innego rozwiązania :( Na obecną chwilę najważniejsze jest dla mnie zdrowie. Mam nadzieję, iż pomoże mi prywatny neurolog.

mustafus

Posty: 4

 
To wyborny doktor, a również niesłychanie miły człowiek. Dr Justyna Wiatr – Tokarska jest specjalistą, do jakiego chodzę od roku i jestem niesłychanie zadowolona z leczenia. Polecam.

wiesław11

Posty: 7

 
Dr Justyna Wiatr – Tokarska https://www.artclinique.pl/specjalisci/neurologia/dr-n-med-justyna-wiatr-tokarska/ jest idealnym specjalistą neurologiem. Leczy mojego tatę i w ciągu roku jest bardzo duża poprawa. Szczerze polecam.

Michaś

Posty: 6

 
Właśnie też jestem na etapie poszukiwania neurologa, który nie działa po omacku i schematycznie. Na takich niestety poprzez cały czas trafiałam i stan zdrowia jaki był, taki jest. Jest nawet gorzej :( Mam poważne zaburzenia snu. Szukam prywatnego lekarza, który pod kątem leczenia takich dolegliwości jest skuteczny.

Kitas

Posty: 9

 
Dr Justyna Wiatr – Tokarska to doskonały neurolog, któremu nie bez powodu zaufałam. Wyleczyła mamę z rzeczywiście poważnej choroby. Najważniejsze, że mama porusza się teraz we własnym zakresie. Polecam.

Acclaim

Posty: 8

 
Teraz się już nie orientuję, jaki jest koszt takiej wizyty. Wiem, iż całe leczenie nie było tanie, lecz w końcu to zdrowie. Pani dr Justyna Wiatr – Tokarska jest na szczęście niesłychanie świetnym lekarzem z bogatą praktyką, dlatego nie chodzisz do niej na wizytę bez korzyści. Zdrowie najistotniejsze. Polecam.

CZesiek45

Posty: 7

 
Ja również polecam dr Justynę Wiatr – Tokarską. Jest lekarzem z bogatą praktyką, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Leczy mnie na stwardnienie rozsiane i najważniejsze, że są efekty. Po pół roku była już znaczna poprawa. Jestem jej niezmiernie wdzięczna i polecam.

syrena88

Posty: 9

 
Właśnie taki neurolog by mi się przydał. Szkoda, że tylko prywatnie można leczyć się dziś skutecznie i mieć fachową opiekę. Mnie na to nie stać. A ta pani doktor wysoko się ceni? Może bym skorzystała, bo mam dość przychodni i ciągłego braku dobrych wyników.

Gumer45

Posty: 17

 
Właśnie taki neurolog by mi się przydał. Szkoda, iż tylko prywatnie można leczyć się dzisiaj skutecznie i mieć profesjonalną opiekę. Mnie na to nie stać. A ta pani lekarz wysoko się ceni? Może bym skorzystała, bowiem mam dość przychodni i ciągłego braku dobrych wyników.

kk1111

Posty: 29