szyna okluzyjna

szyna okluzyjna

Jeśli macie jakąś rzetelną wiedzę na temat leczenia bruksizmu, to piszcie. Zależy mi na podjęciu leczenia, ale koniecznie w jakimś profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Piszcie, jeśli cokolwiek wiecie na ten temat.

Iwona3

Posty: 1

 
Znajoma miała podobne problemy. Mówiła, że sama nakładka na zęby na bruksizm to nieduża cena, lecz usługi stomatologiczne już na nieszczęście tak. Nie leczą tego na nfz.

Lupusx

Posty: 12

 
Czytałam o tych skrajnych przypadkach do czego może doprowadzić nieleczony bruksizm. To straszne. Dobrze, że ja nie mam takiego problemu. Znajoma leczy się na to. Podobno dzięki nakładce nie boli ją głowa i zęby, które są o dziwo zdrowe, a bolą.

GGregbard

Posty: 10

 
Ja byłam u stomatologa i od razu poznał się, że to bruksizm. Mam nadzieję, że pomogę poleceniem gabinetu stomatologicznego chorobaokluzyjna.pl. Bez obaw można skorzystać :)

Black_Riot

Posty: 6

 
Teraz to mnie przeraziliście, albowiem ja też miewam takie napady zaciskania zębów :D Niby panuję nad tym, niemniej jednak nie wiadomo, jak na to moje zęby. Z tego co wiem leczenie bruksizmu jest długie i wobec tego wolę skontrolować wcześniej :)

Ryszardzik3

Posty: 4

 
Teraz to mnie przeraziliście, bo ja też miewam takie napady zaciskania zębów :D Niby panuję nad tym, ale nie wiadomo, jak na to moje zęby. Z tego co wiem leczenie bruksizmu jest długie i dlatego wolę skontrolować wcześniej :)

miko_poz

Posty: 5