Gdańsk Parkinson, szukam !!

Gdańsk Parkinson, szukam !!

Witam. Czy jesteście w stanie polecić mi kogoś sprawdzonego, kto potrafi zająć się urazami sportowymi w Gdańsku?

Emuuu22

Posty: 2

 
W Gdańsku rehabilitację na Abrahama mogę w 100% polecić, ponieważ mam faworyzowany gabinet, który powinien sprostać także Waszym oczekiwaniom. Postaram się wkrótce opisać szczegółowo zasady jego działania, a także podać numer telefonu i adres jego strony internetowej. Pozdrawiam.

MisiekKce

Posty: 11

 
Tylko w jednym miejscu rozpoczęłabym rehabilitację kręgosłupa na gdańskim Abrahama, a mianowicie w tej placówce: http://www.egdansk.com.pl/medfizjo_rehabilitacja_masaz.html. Moja ocena tej placówki to 10/10. Polecam bardzo serdecznie.

21gregorek

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że mózgowe porażenie dziecięce w Gdańsku to kłopot, któremu stawić czoła musi niezwykle dużo rodziców. Nie ukrywam, że to duże wyzwanie, jakie potrzebuje sporo zaangażowania i sporych nakładów finansowych.

pawel253

Posty: 15

 
Na gdańskiej Abrahama masażystów przyjmuje co najmniej kilku, jednak priorytetem praktycznie każdego pacjenta jest wyłonienie zdecydowanie najlepszej propozycji. Bardzo pomocne potrafią być rekomendacje, które pojawiają się w obrębie właśnie tego forum dyskusyjnego. Polecam poczytać.

Black_Riot

Posty: 8

 
Alzheimerem w Gdańsku zajmuje się liczne grono placówek, a ja miałam twardy orzech do zgryzienia na etapie wyboru jednej z nich. Na szczęście się udało.

audi80

Posty: 9