dentofobia Gliwice, polecicie ?

dentofobia Gliwice, polecicie ?

Poszukuję stomatologa, który robi implanty w Gliwicach. Jak się orientujecie, a najlepiej korzystaliście już z jego pomocy, to piszcie. Zależy mi na profesjonalnym podejściu. Bardzo dziękuję za pomoc.

seruser

Posty: 1

 
Ja też polecam pokonać strach, lęki i wstyd. Dla stomatologów dentofobia czy też różnego typu braki, ubytki i inne choroby zębów nie robią wrażenia. Mówię, bo siostra jest stomatologiem. Przychodzą do niej pacjencji z dentofobią. Pokonują strach i jest ok. Takich gabinetów w Gliwicach znajdziecie sporo.

Justynka45

Posty: 7

 
Nam przydałby się stomatolog w Gliwicach, który miałby porządne podejście do dzieci. Jest to dla mnie bardzo ważna kwestia, albowiem nie mam zamiaru wystraszyć Zosi na dzień dobry. Znacie kogoś zaufanego? Piszcie :)

moccc45

Posty: 6

 
Przydałby mi się sprawdzony lekarz stomatolog, który leczy też dentofobię w Gliwicach. Panicznie boję się gabinetu stomatologicznego. Od wielu lat nie siedziałem na fotelu, a wcześniej również nie były to regularne wizyty. Sporo jest do zrobienia, zatem szukam kogoś niesłychanie zaufanego. Jak coś, to niesłychanie dziękuję.

Namo

Posty: 2

 
http://dentysta.eu/o-gabinecie to link do naprawdę profesjonalnie działającego gabinetu stomatologicznego. Jak szukacie dobrego stomatologa w Gliwicach z nowoczesnym gabinetem, polecam.

bartek33

Posty: 8

 
Też potrzebuję wstawić zęby. Ograniczają mnie jednak fundusze. Po RTG zęba w Gliwicach okazało się, że prawdopodobnie będzie potrzebny most i najlepiej gdyby był on zamontowany właśnie na implantach.

labuh

Posty: 4