Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

No witam. Jakieś dobre środki na lepszy sex są mi potrzebne. Korzystacie z jakiś feromonów, afrodyzjaków, suplementów na potencję ? CO konkretnie moglibyście doradzić jako skuteczne i bezpieczne?

namok

Posty: 1

 
Mi odpowiada preparat Dr.Penigreat to jest żelowy środek, także do nakładania bezpośrednio na ciało. Szybki efekt i faktycznie odczuwalny. Możemy się dłużej kochać, nie ma znaczenia czy jestem po pracy, przed pracą, zawsze mam ochotę i zawsze jestem w stanie stanąć na wysokości zadania.

Fanatyk

Posty: 11

 
Dużo związków się rozpadło przez problemy łożkowe. Taka prawda, że od seksu dużo zależy, te małżeństwa które są ze sobą długo i się wciąż lubią to muszą mieć dobry sex, nie ma innej opcji według mnie .

batmann

Posty: 3

 
Ja bym podpowiadał jakieś gry erotyczne, my mamy akurat karcianą. Prosta rzecz a powiem, że napięcie rośnie, jest podniecenie na dużo większym poziomie, a tak naprawdę dużo nie trzeba robić ,zmieniać kombinować itd.

Snaaco

Posty: 13

 
Ja to jestem bardzo ciekaw jak to będzie na stare lata, czy w ogóle sex z naszego małżeństwa zniknie, czy jednak wciąż będzie nawet jak już będziemy założmy po 50 tce...ktoś ma jakieś doswiadczenia?

Kwatuszek

Posty: 6

 
Można teraz sobie kupić preparat na takie problemy ale ja akurat z niczego nie korzystałem. Póki co, bo nie mówię nigdy, wiadomo że wraz z wiekiem te możliwosći i forma się obniżają. Jak na razie jakoś się trzymam. Żona nie narzekam :P

renia00

Posty: 9

 
Każda para musi znaleźć swój sposób na udany seks, tu nie ma jakiś magicznych uniwersalnych zasad wg mnie. Ale jedno jest wspólne dla wszystkich par – musi być zdrowie i dobra kondycja, bez tego to się za wiele nie porządzi w łóżku.

Jarciow3

Posty: 25

 
Różne są teraz te preparaty na potencję, erekcję,, generalnie na seks ale ja to jeszcze z niczego takiego nie korzystałem. Jeszcze nie, bo mam w planie sobie coś kupić prędzej czy później, tylko nie wiem na co się zdecydować.

gdzies23

Posty: 23

 
Póki co nie jest źle jeśli o mnie chodzi i te sprawy. Fakt, czasami to jestem tak zmęczony że sex jest ostatnią rzeczą o jakiej myślę, ale ogólnie staramy się z żoną co jakiś czas jakieś bara bara uskutecznić, bo to jednak wazna sprawa u każdej pary.

bruklin187

Posty: 5