Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

No witam. Jakieś dobre środki na lepszy sex są mi potrzebne. Korzystacie z jakiś feromonów, afrodyzjaków, suplementów na potencję ? CO konkretnie moglibyście doradzić jako skuteczne i bezpieczne?

namok

Posty: 1

 
Mi odpowiada preparat Dr.Penigreat to jest żelowy środek, także do nakładania bezpośrednio na ciało. Szybki efekt i faktycznie odczuwalny. Możemy się dłużej kochać, nie ma znaczenia czy jestem po pracy, przed pracą, zawsze mam ochotę i zawsze jestem w stanie stanąć na wysokości zadania.

Fanatyk

Posty: 11

 
Dużo związków się rozpadło przez problemy łożkowe. Taka prawda, że od seksu dużo zależy, te małżeństwa które są ze sobą długo i się wciąż lubią to muszą mieć dobry sex, nie ma innej opcji według mnie .

batmann

Posty: 2

 
Ja bym podpowiadał jakieś gry erotyczne, my mamy akurat karcianą. Prosta rzecz a powiem, że napięcie rośnie, jest podniecenie na dużo większym poziomie, a tak naprawdę dużo nie trzeba robić ,zmieniać kombinować itd.

Snaaco

Posty: 13

 
Ja to jestem bardzo ciekaw jak to będzie na stare lata, czy w ogóle sex z naszego małżeństwa zniknie, czy jednak wciąż będzie nawet jak już będziemy założmy po 50 tce...ktoś ma jakieś doswiadczenia?

Kwatuszek

Posty: 3