reumatologia, gdzie warto ?

reumatologia, gdzie warto ?

Jeżeli znacie Państwo jakiegoś godnego polecenia reumatologa z Krakowa, to z góry dziękuje z namiary. U mamy pogorszyło się RZS. Szukamy specjalisty, który rzeczywiście pomoże.

guru67

Posty: 2

 
Reumatoidalne zapalenie stawów jest jak rak. Według mnie nie ma sprawdzonego leku na tę chorobę. Można wyłącznie zahamować jej postęp i warto to wykonać w stosownym momencie, lecz też wychwycić pierwsze objawy i nie zwlekać z wizytą u reumatologa. Mąż jest już poważnie unieruchomiony, więc wiem na ten temat na nieszczęście prawie wszystko :(

Black_Riot

Posty: 5

 
Uważam, że wybranie się jak najszybciej do jakiejś prywatnej placówki mającej oddział reumatologii w Krakowie to najlepsze rozwiązanie. Ze sprawami stawów i kości nie ma co zwlekać. U znajomej choroba postąpiła bardzo szybko. Teraz biedna ledwo się porusza.

syrena88

Posty: 6

 
Uważam, iż wybieranie się jak najszybciej do jakiejś prywatnej placówki mającej oddział reumatologii w Krakowie to najlepsze rozwiązanie. Ze sprawami stawów i kości nie ma co zwlekać. U znajomej choroba postąpiła niezwykle prędko. Teraz biedna ledwo się porusza.

alidomus

Posty: 12

 
Z własnego doświadczenia polecam reumatologię w Krakowie, ale prywatną. Wszędzie, gdzie pójdziesz prywatnie zajmują się tobą zupełnie inaczej. Mój lekarz nawet podpowiedział mi, jaką powinna stosować dietę, żeby choroba nie postępowała. I w miarę szybko opanowaliśmy dość poważny stan zapalny.

Posty: 2

 
To może polecasz jakiegoś reumatologa z Krakowa? Może być prywatnie. Chciałabym pomóc wujkowi, którego ta choroba dotknęła :(

Hoteowo24h

Posty: 4

 
To może polecasz jakiegoś reumatologa z Krakowa? Może być prywatnie. Chciałabym pomóc wujkowi, którego ta choroba dotknęła :(

Buła

Posty: 2

 
Tę reumatologię w Krakowie polecam szczególnie https://www.artclinique.pl/centrum-zdrowia/gabinety/reumatologia/. Trafiłam tam po naprawdę długoletnim i nieskutecznym leczeniu. Mają tutaj świetnych specjalistów.

Yuri20

Posty: 7

 
Dobry reumatolog potrafi ocenić stan zdrowia człowieka i nie przepisuje na samym początku silnych leków, jak było to w moim przypadku :( Teraz skazana jestem na szukanie alternatywnego leczenia.

miko_poz

Posty: 10