Jaki kolagen

Jaki kolagen

Dzień dobry! Jaki kolagen polecacie? Chciałabym mamie kupić taki suplement i widzę, że wybór jest ogromny. Na co zwracać uwagę przy zakupie? Który kolagen najlepiej się wchłania? Pozdrawiam serdecznie.

angola2

Posty: 2

 
Jak tak patrzę po cenach w sklepach online to raczej za kolagen dużo zapłacić nie trzeba. Tylko jeszcze dobrze byłoby sprawdzić które preparaty faktycznie mają w sobie ten wartościowy naturalny kolagen, a które jakiś śmieć.

Japoniecek

Posty: 28

 
Warto oprócz kolagenu też sobie witaminę C kupić, bo to przyśpiesza działanie. Tak to jest że jedne suplementy i składniki można i nawet trzeba ze sobą łączyć, a inne się wzajemnie wykluczają. Tak jak na przykład pomidora i ogórka już razem zestawić nie można, bo się wartości odżywcze tracą.

matek562

Posty: 9

 
Niedawno zamawiałam takie tabletki z kolagenem jak Pure Collagen. Na stronie noblemedica.pl mają oryginalne opakowania. To nie jest sam kolagen bo jest jeszcze elastyczna . Proporcja jest o tyle ważna, że dokładnie taka sama jest w organizmie. Efekty stosowania powoli widzę, choć dopiero miesiąc kuracji mija. Skóra na twarzy zrobiła się bardziej elastyczna

serwertus

Posty: 6

 
Sporo jest kolagenu w sklepach także można coś rzeczywiście dla siebie dobrać. Wiem, że moja mama stosuje jakiś w tabletkach ale nie mam pojęcia co to za firma. W każdym razie chwali sobie i też widzę po jej twarzy, że skóra jest ładniejsza, bardziej elastyczna.

TeS

Posty: 16

 
Z kolagenem to większych doświadczeń nie miałam, ale kilka koleżanek się pozytywnie na temat jego działania wypowiadało. Może za jakiś czas spróbuję takiej kuracji, póki co stawiam na peeling, maseczki i tego typu rzeczy.

Ichigo

Posty: 16

 
W różnych kremach na skórę twarzy i ciała wiem, że kolagen jest wtłaczany, ale na ile jest on w takich kosmetykach skuteczny, na ile dobrze się wchłania, to już trudno powiedzieć.

xtigerx

Posty: 7