chirurg naczyniowy poznań, znacie ?

chirurg naczyniowy poznań, znacie ?

Cześć. Czy chcąc poradzić sobie z żylakami operacji cena jest niesłychanie wysoka? Mam nadzieję, że opiszecie swoje doświadczenia w tym zakresie.

Cim45

Posty: 2

 
Mam kłopot z żylakami a operacja cenowo jest w tym momencie dla mnie nieosiągalna. Wyobraźcie sobie, iż będę musiał męczyć się z tym problemem do terminu na NFZ bądź sytuacji, gdy uda mi się uzbierać niezbędną liczba pieniędzy, aby zoperować się prywatnie.

syrena88

Posty: 6

 
Mam problem z żylakami a operacja cenowo jest w tym momencie dla mnie nieosiągalna. Wyobraźcie sobie, że będę musiał męczyć się z tym problemem do terminu na NFZ bądź sytuacji, gdy uda mi się uzbierać niezbędną ilość pieniędzy, aby zoperować się prywatnie.

Fanatyk

Posty: 18

 
Znam chirurga naczyniowego w Poznaniu, która będzie w stanie pomóc Wam wyeliminować żylaki. W moim wypadku sprawdziło się to miejsce: http://www.zylakicenter.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pomogli mi pozbyć się kompleksów! :-)

Michaś

Posty: 6

 
Jestem przekonany o tym, że żylaki potrafią człowiekowi wręcz niszczyć życie. Zmagałem się z taką przypadłością przez wiele lat. Okazało się, iż kluczowe znaczenie miało opracowanie dobrej diety, ponieważ mój organizm “źle” funkcjonował :(((

alklu7

Posty: 5

 
Nie mogę wychodzić z domu latem, ponieważ cierpię na żylaki. Uwierzcie mi, że to bardzo krępujące, gdy mam na sobie krótką sukienkę. Muszę coś z tym zrobić.

blues

Posty: 10