reumatolog, jaki ?

reumatolog, jaki ?

Choruję na zwyrodnieniowe zapalenie stawów. Już dwa lata leczę się i bez skutku. Podobno lek. med. Katarzyna Ząber jest wyśmienitym reumatologiem. Jeśli możecie powiedzieć coś na jej temat, z góry dziękuję.

prostaczek4

Posty: 2

 
Myślę, że mnie też czeka wizyta u reumatologa. Coraz częściej dotykają mnie bóle kręgosłupa, jakie utrzymują się tygodniami. Potem puszczają, niemniej jednak to nie powód, żeby się radować. Chciałbym jednakże trafić do kogoś, kto szybko i odpowiednio oceni w czym rzecz.

Saren77

Posty: 15

 
Nie trafiłam na lepszą pomoc niż właśnie tę, jaką zapewniła mi lek. med. Katarzyna Ząber. Jest świetnym lekarzem, który od samego początku wiedziała, z jak poważną chorobą się borykam i jakiej pomocy potrzebuję. Gdyby nie ona, nie wiem, w jakim stanie bym teraz była. Bankowo ominął mnie wózek, którego bałam się jak ognia.

Joe

Posty: 9

 
Tego na pewno nie można powiedzieć o lek. med. Katarzynie Ząber. To reumatolog, który każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Jest w pełni zaangażowanym lekarzem, dla którego ważne jest zdrowie pacjentów. Z własnego doświadczenia polecam, ponieważ bardzo dużo mi pomogła.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Sprawy kostne i stawowe to przekleństwo. Wyłącznie jakiś rzeczywiście sprawdzony reumatolog jest w stanie ocenić stan zdrowia i podjąć należyte leczenie. Większość lekarzy jednak działa schematycznie :(

Buła

Posty: 12

 
Tak to świetny reumatolog, który wdrożył zupełnie inne leczenie niż to dotychczasowe. Lek. med. Katarzyna Ząber jest świetnym specjalistą https://www.artclinique.pl/specjalisci/reumatologia/lek-med-katarzyna-zaber/

wigry00

Posty: 5

 
Pozwól sobie na wizytę u lek. med. Katarzyny Ząber. To świetny reumatolog, który leczy wszelkie schorzenia i choroby związane ze stawami, kośćmi i mięśniami. Można powiedzieć, że leczy całą naszą rodzinę, ale co najważniejsze, że skutecznie. Myślę, że im szybciej dostaniesz się na wizytę, tym lepiej dla ciebie.

namok

Posty: 9

 
Sprawy kostne i stawowe to przekleństwo. Wyłącznie jakiś naprawdę sprawdzony reumatolog jest w stanie ocenić stan zdrowia i podjąć właściwe leczenie. Większość lekarzy jednak działa schematycznie :(

labuh

Posty: 18

 
Mam reumatoidalne zapalenie stawów i również szukam pomocy. Nie mam zamiaru faszerować się tymi wszystkimi lekami, które przepisał mi lekarz. Może coś jednak jest alternatywnego? Na pewno potrzebny mi sprawdzony reumatolog.

Reg00

Posty: 14

 
Pozwól sobie na wizytę u lek. med. Katarzyny Ząber. To wyśmienity reumatolog, który leczy wszelkie schorzenia i choroby związane ze stawami, kośćmi i mięśniami. Można powiedzieć, iż leczy całą naszą rodzinę, niemniej jednak co najważniejsze, iż skutecznie. Myślę, iż im szybciej dostaniesz się na wizytę, tym lepiej dla ciebie.

loooque

Posty: 32