medycyna estetyczna, znacie ?

medycyna estetyczna, znacie ?

Polecono mi laryngologa pana Mateusza Dworaka. Szukam opinii o tym lekarzu. Może ktoś z was miał z nim styczność. Nie chciałbym trafić do kolejnego, który nic nie pomoże. Dziękuję za zainteresowanie tematem.

Wojciech24

Posty: 3

 
A co do medycyny estetycznej, to od jakiegoś czasu kliniki powstają jak grzyby po deszczu. Ja mam poważne dylematy, gdzie się zwrócić o pomoc. Może coś polecicie konkretnmego.

Buła

Posty: 6

 
Pani Aneta Tatar jest naprawdę świetnym kosmetologiem, do którego można zwrócić się o pomoc. Tu znajdziecie trochę informacji na jej temat http://www.artclinique.pl/specjalisci/kosmetologia/aneta-tatar/. Mnie pomogła, więc polecam.

grzes3345

Posty: 10

 
Naprawdę jest problem ze znalezieniem dobrego kosmetologa. W zasadzie najlepiej od razu szukać prywatnie wśród doświadczonych gabinetów. Znajoma miała podobny problem, więc wiem.

Anno Domini

Posty: 3

 
Też polecam Mateusza Dworaka. Pomógł mężowi, a już inni lekarze mówili, iż to jednak mało możliwe, żeby leczenie obyło się bez zabiegu. To prawdziwy specjalista, jakiego polecam każdemu w potrzebie :)

labuh

Posty: 10

 
A może pani Anna Tatar? Mnie pomogła :) Poza tym to niesłychanie miła osoba, z którą można porozmawiać o wszystkich problemach. Dokonała cudu na mojej twarzy, wobec tego jestem jej wdzięczna i polecam dalej.

Ptaszyna

Posty: 8