endokrynolog, kogo ?

endokrynolog, kogo ?

Szukam dietetyka jakiegoś sprawdzonego, doświadczonego. Słyszałam o Bożenie Pawłowskiej, że rzeczywiście warto udać się do niej na wizytę. Jeśli znacie i macie jakieś doświadczenie z tym lekarzem, napiszcie co i jak. Z góry dziękuję.

alidomus

Posty: 2

 
Każdej kobiecie polecam ginekologa dr Monikę Mazanek – Mościcką http://www.artclinique.pl/specjalisci/ginekologia-i-poloznictwo/dr-n-med-monika-mazanek-moscicka/. Doświadczony ginekolog-położnik i niezmiernie miły człowiek. Posiada niezmiernie wiele porządnych opinii.

Iwona3

Posty: 19

 
W jaki sposób pomógł wam dietetyk? Też mam cel zwrócić się o taką pomoc, natomiast nie wiem, czy należałoby wydawać pieniądze na prywatną wizytę, czy może jednak umówić się w przychodni? A może kogoś polecacie konkretnie?

syrena88

Posty: 12

 
Mam nadzieję, iż pomożecie tutaj odszukać skutecznego endokrynologa. Byłam już na dwóch wizytach, robiłam badania i każdy z nich mówi w przeciwnym razie. Jestem załamana :( Potrzebuję dostać się do specjalisty, który w końcu pomoże stanąć na nogi.

eGall

Posty: 26

 
Jakbym dysponowała funduszami, to z pewnością udałabym się prywatnie do endokrynologa. A tak to zostało mi leczenie w przychodniach, z czego nie jestem zadowolona. Niby jakaś tam poprawa jest, niemniej jednak wyniki badań nie są zadowalające :( A częste są takie prywatne wizyty?

Mr Frog

Posty: 4

 
Z powodzeniem możesz udać się do dr Anny Krzentowskiej – Korek. W ramach mojego zdrowia zrobiła wszystko, co potrzeba. Wyciągnęła mnie z choroby, a również chodziłam po wielu gabinetach i nigdzie nie uzyskałam żadnych konkretów. Zero skuteczności. Znajoma poleciła mi panią Annę. Jestem bardzo zadowolona.

duszter

Posty: 4

 
Dopóki nie poszłam prywatnie do dermatologa, efektów leczenia nie było. Wypisywała lekarz jakieś beznadziejne leki na trądzik i nic. Teraz już po dwóch tygodniach skóra wygląda zupełnie inaczej.

audi80

Posty: 7