stomatolog Londyn

stomatolog Londyn

Gdzie leczycie ząbki w Londynie? Jeśli możecie podpowiedzieć swoje gabinety z jakimś info o cenach to będę very very wdzięczny ;>

maarcusKing

Posty: 1

 
Nie mam pojęcia gdzie się leczyć w UK żeby było dobrze, tych różnych klinik jest mnóstwo. Sama ostatnio trochę próbowałam podpytać znajomych to każdy mi polecal zupełnie inny gabinet.

beata77

Posty: 7

 
Polecam gabinet w Tooting (tu masz namiar do nich dentistnearme.dentist). Bardzo dobra opieka sympatyczne, takie serdeczne podejście do drugiego człowieka. Bardzo mi się tutaj podoba, zrobili mi już kilka zębów, na najbliższej wizycie mam mieć robione wybielanie. Bardzo jestem ciekawa efektów.

namok

Posty: 4

 
Najbardziej się boję leczenia kanałowego. Już tyle się na ten temat nasłuchałem od ludzi, że nie chciałbym tego przeżyć. Chociaż pewnie w dzisiejszych czasach takie leczenie jest na porządnym znieczuleniu ale mimo wszystko...

Rodon22

Posty: 16

 
Nie wiem gdzie się zgłosić powiem szczerze, jeszcze u dentysty w Londynie nie byłam ale też z drugiej strony mieszkam tutaj dopiero od roku.

Lupusx

Posty: 7

 
Ja to muszę sobie coś zrobić z zębami bo już są bardziej żółte niż białe a myję codziennie i to takimi naprawdę dobrymi pastami....jednak kawa herbata itd. muszą robić swoje.

Naturalne33

Posty: 14

 
Najbardziej nie lubię jak dentysta coś do mnie mówi, a w zasadzie to się wypytuje jak leżę z wacikami w buzi..ja nie wiem jak on chce żebym mu wtedy odpowiedział? :)

alektt5

Posty: 23

 
Gdyby tak zęby się nie psuły to naprawdę świat byłby piękniejszy. Igła i dentysta to dwie rzeczywistości które budzą we mnie największy strach od lat.

reavan

Posty: 3

 
Gabinety w których przyjmowane są dzieci zazwyczaj wyglądają troche inaczej, są bardziej kolorowe, z obrazkami na ścianach, to ma duże znaczenie żeby same wnętrza wyglądały przyjaźnie.

Boss

Posty: 18