urologia, polecicie ?

urologia, polecicie ?

Jakąś prywatną urologię polecacie? Może coś takiego działa w Krakowie tylko nie wiem. Potrzebują kompleksowej diagnostyki i leczenia prostaty. Koniecznie muszę mieć pewność, że korzystam z rzetelnej opieki zdrowotnej.

Laleczka

Posty: 2

 
Mamy, jak mamy :( To najprawdziwsza prawda, że jak masz kasę, to się leczysz i zdrowiejesz. Jak nie masz poddajesz się próbom i błędom :( W dziedzinie urologii w naszym mieście w przychodniach pomoc naprawdę kuleje.

Marioleczka

Posty: 4

 
Gdzie dokładnie można skorzystać z takiej urologii w Krakowie? Mnie też zależy na bezoperacyjnym leczeniu. Może w moim przypadku nie jest to możliwe, ale chciałbym dowiedzieć się tego do zaufanego lekarza.

Strzała

Posty: 10

 
To jaki w końcu wybrać gabinet urologiczny? Myślałem już o wyjeździe poza miasto, żeby tylko być pewnym, iż pozyskam się do specjalisty z prawdziwego zdarzenia :( Też nie chciałbym się kroić niepotrzebne, a na nieszczęście publiczna służba zdrowia ma to do siebie, iż tak działa.

Vez

Posty: 18

 
Mnie chodziło o jak najszybszy zabieg, który wiedziałem, że można wykonać na miejscu. Fakt, że musiałem urologowi zapłacić, lecz oszczędziłem sobie leżenia w szpitalu.

wimerr98

Posty: 20

 
To dobry gabinet urologiczny w Krakowie https://www.urologia24.pl. Oczywiście prywatny, ale większość zabiegów robią niemal od ręki. Mnie pomogli, więc polecam. Nie musiałem się kłaść do szpitala, a to dla mnie była najważniejsza kwestia.

AdamDzii

Posty: 36

 
Jak zabieg nie wymaga położenia się do szpitala, prywatny gabinet urologiczny jest najlepszym rozwiązaniem. Miałem tego rodzaju problem zdrowotny i wyleczono mnie właśnie prywatnie. Nie musiałem leżeć w szpitalu, co mnie oczywiście najbardziej ucieszyło. Potrzebny był tylko zabieg ambulatoryjny.

Alaneq

Posty: 15