Chirurg Naczyniowy, zna ktoś?

Chirurg Naczyniowy, zna ktoś?

Chodzi ktoś z was do dr Andrzeja Kostki? Zależy mi na prywatnym leczeniu zakrzepicy, bowiem u nas w przychodniach nie ma porządnych specjalistów. Niezwykle dziękuję za pomoc.

moccc45

Posty: 5

 
Polecam dr Andrzeja Kostkę https://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-naczyniowa/dr-andrzej-kostka/. Mnie pomógł, choć stan wydawał się naprawdę bardzo zły. To bardzo doświadczony lekarz. Polecam umówić wizytę.

bartolini

Posty: 6

 
Ja też cieszę się, że trafiłem na tego chirurga naczyniowego. Miałem obawy. No bo prywatnie, ale teraz nie żałuję kosztów leczenia, bo okazało się skuteczne. Wcześniej leczyłem się normalnie w przychodni, ale tu wynik za wynikiem był coraz gorszy. Nie mają publicznie dobrych specjalistów. Doktor szybko podjął dobrą taktykę leczenia.

labuh

Posty: 3

 
Ja też szukam dobrego chirurga naczyniowego dla męża. Nie chciałabym, żeby był operowany. Jeśli zajdzie taka potrzeb, no to tak :( Nie podoba mi się leczenie w przychodni. Lekarz stale narzeka, jak gdyby była to wina męża. Podejście okropne. Myślimy nad prywatnym leczeniem, ale koniecznie musimy mieć pewność, że to dobry specjalista.

pg6312

Posty: 23

 
Ja też szukam dobrego chirurga naczyniowego dla męża. Nie chciałabym, żeby był operowany. Jeśli zajdzie taka potrzeb, no to tak :( Nie podoba mi się leczenie w przychodni. Doktor stale narzeka, jak gdyby była to wina męża. Podejście brzydkie. Myślimy nad prywatnym leczeniem, natomiast koniecznie musimy mieć pewność, że to dobry specjalista.

namedal6

Posty: 4

 
Skorzystaj z pomocy dr Andrzeja Kostki. To jest świetny doktor, dokładnie chirurg naczyniowy z bogatą praktyką. Ludzie tłumami zapisują się do niego na wizytę. Leczy skutecznie, rzeczywiście polecam.

Humneeee

Posty: 20

 
Ja również słyszałem, że dr Andrzej Kostka jest bardzo dobrym lekarzem. Leczyła się u niego moja ciotka. Uniknęła operacji. Właśnie takich lekarzy nam potrzeba. W przychodniach rzeczywiście brakuje specjalistów. Prywatnie trzeba zapłacić, ale to lepsze niż nieleczenie.

TomekK

Posty: 3

 
Dr Andrzej Kostka podjął się u mnie leczenia bardzo zaawansowanego stanu chorobowego. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego człowieka. Gdyby nie on pewnie teraz byłoby jeszcze gorzej. Wróciłam do pracy, co cieszy mnie oczywiście najbardziej. Po prostu wracam do życia :)

Wacław

Posty: 7

 
Ja również słyszałem, iż dr Andrzej Kostka jest niezmiernie wyśmienitym lekarzem. Leczyła się u niego moja ciotka. Uniknęła operacji. Właśnie takich lekarzy nam potrzeba. W przychodniach faktycznie brakuje fachowców. Prywatnie trzeba zapłacić, natomiast to doskonalsze niż nieleczenie.

propek1

Posty: 10