Czy są jakieś efekty leczenia Invisalign ?

Czy są jakieś efekty leczenia Invisalign ?

Dzień dobry. Ktoś z Was jest w stanie wytłumaczyć mi przebieg leczenia Invisalign? Wiadomo, iż lepiej usłyszeć to od kogoś niezależnego niż od ortodonty.

Marko

Posty: 1

 
Polecam niewidoczne nakładki na zęby, które odnalazłem u nich: niewidocznyaparat.pl. Wbrew powszechnej opinii były one dostępne w satysfakcjonująco niskich cenach.

TomekK

Posty: 4

 
Od kilku tygodni zastanawiam się nad tym, która klinika ortodontyczna sprawdzi się w moim wypadku. Chodzi o wybraną przeze mnie metodę leczenia Invisalign Polska.

Złoty

Posty: 6

 
Kilka dni temu znajomy powiedział mi, że istnieje coś takiego jak niewidoczny aparat ortodontyczny. Od tamtego momentu sprawdzam ofertę poszczególnych klinik, które są w stanie go zaproponować. Mam naprawdę twardy orzech do zgryzienia...

szarky

Posty: 18

 
Zapłaciłem kilka tysięcy złotych za niewidoczny aparat ortodontyczny. Nie żałuję zainwestowanych środków, ponieważ jestem przekonany, że wpłyną one na zdecydowanie wyższą pewność siebie. Jednocześnie “po cichu” wyeliminuję wstydliwy problem :)))

Black_Riot

Posty: 8

 
Byłem zdziwiony, gdy dowiedziałem się, iż istnieje coś takiego jak przezroczyste nakładki na zęby. Ich zastosowanie wiąże się rzecz jasna z wyższym wydatkiem, aczkolwiek praktycznie nikt nie ma szans dowiedzieć się, iż nosicie aparat ortodontyczny.

Virgooo

Posty: 33

 
Byłem zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak przezroczyste nakładki na zęby. Ich zastosowanie wiąże się rzecz jasna z wyższym wydatkiem, aczkolwiek praktycznie nikt nie ma szans dowiedzieć się, że nosicie aparat ortodontyczny.

edyta123

Posty: 7

 
Mam namiary na sprawdzoną klinikę ortodontyczną, której specjalność stanowi metoda leczenia Invisalign Śląsk. Chętnie podam Wam jej dane, lecz w prywatnej wiadomości :-)

Dersei02

Posty: 18

 
Myślę, że mogą zainteresować Was przezroczyste nakładki na zęby. Mam świadomość, że to nietanie rozwiązanie, aczkolwiek jednocześnie nikt nie zauważy, że korzystacie z pomocy aparatu ortodontycznego, aby wyprostować swój zgryz :-)

wiesław11

Posty: 4