Chirurg naczyniowy Kraków, proszę o pomoc

Chirurg naczyniowy Kraków, proszę o pomoc

Jeżeli znacie dr Romana Kuśnierczyka, to proszę o opinie. Chciałbym jakoś w przeciwnym wypadku zdziałać mojej chorobie i poszukuję alternatywnego rozwiązania niż operacja. Jak coś, niezmiernie dziękuję.

jumbertus

Posty: 2

 
Leczę się na zakrzepicę od kilku lat. Teraz stan się już unormował, choć leki muszę brać na stałe. Polecam dr Romana Kuśnierczyka, bo to lekarz doświadczony, wie, jak leczyć.

wisła1905

Posty: 8

 
Leczę się na zakrzepicę od kilku lat. Teraz stan się już unormował, choć leki muszę brać na stałe. Polecam dr Romana Kuśnierczyka, albowiem to doktor profesjonalny, wie, jak leczyć.

Oct714

Posty: 12

 
Z takimi kłopotami najlepiej udać się bezproblemowo do naczyniowca. Polecam dr Romana Kuśnierczyka. https://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-naczyniowa/dr-n-med-roman-kusnierczyk/ Jest bardzo dobrym lekarzem, który potrafi prędko pomóc swoim pacjentom.

Olekk

Posty: 21

 
Doskonały doktor, zatem go polecam. Dr Roman Kuśnierczyk jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Zlecił konkretne badania do wykonania i stosunkowo szybko postawił mnie na nogi. Muszę leczyć się już do końca życia, ale dobrze, że pod fachowym okiem. Polecam.

Worms

Posty: 7

 
Ja nie trafiłam na dobrego chirurga naczyniowego w przychodni :( Zresztą u nas chyba nie ma takich prawdziwych fachowców. Szukam chirurga naczyniowego, bo sprawa jest skomplikowana. Nawet w innym mieście może być. Bylebym wiedziała, że to doktor, jakie podejmuje należyte leczenie. Jak coś, to piszcie. Dziękuję.

nauczka5

Posty: 10