bariatra, sprawdzony ?

bariatra, sprawdzony ?

Mam pytanie o chirurga naczyniowego. Miał ktoś styczność z dr Andrzejem Kostką? Podobno świetny lekarz. Szukam opinii.

mniszek5

Posty: 1

 
Też podjęłam decyzję co do prywatnych wizyt. Mój stan zdrowia wymagał szybkiego zabiegu, wobec tego zdecydowałam się na chirurga w prywatnej klinice. Czułam się przede wszystkim bezpiecznie, bo wiedziałam, iż jestem pod doświadczoną opieką.

345_14

Posty: 12

 
Osobiście jestem bardzo zadowolony z leczenia dr Imohamed Alzayany. Na tej stronie można sprawdzić dokładne informacje na jego temat http://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-naczyniowa/lek-med-imohamed-alzayany/. Polecam każdemu, ponieważ to specjalista chirurg naczyniowy z prawdziwego zdarzenia.

johncena67

Posty: 11

 
Z powodzeniem można udać się do dr Andrzeja Kostki. Nie miałem jeszcze styczności w swoim leczeniu z tak wielkim profesjonalistą, jak ten lekarz. Polecam, ponieważ byłem w ciężkiej sytuacji zdrowotnej i udało się stanąć na nogi.

Kitas

Posty: 4

 
Znakomitych lekarzy należałoby szukać w prywatnych klinikach. Szukałem fachowego chirurga naczyniowego. Na NFZ nie przykładają się zbytnio, można trafić nawet na rzeźnika :(

bruklin187

Posty: 4

 
Z własnego już kilkuletniego doświadczenia w leczeniu polecam lek med Marka Piwowarczyka. To doświadczony specjalista chirurgii naczyniowej. Polecam.

Biznesowy

Posty: 4

 
Jak potrzebny wam dobry bariatra, to polecam udać się prywatnie do jakiejś kliniki czy centrum. Siostra leczy się w ten sposób w Krakowie i chwali sobie leczenie już od pierwszych badań i pierwszych lekarskich zaleceń. Jej stan był już naprawdę poważny. Na NFZ chyba trudno o fachowców :(

Gucio

Posty: 3

 
Słyszałam, że dr Piotr Budzyński jest doskonałym lekarzem. Już kilka osób z moich znajomych chwali sobie jego leczenie. Dostać się do niego można chyba jednak tylko prywatnie.

alliknet5

Posty: 4