komfortowy hotel Grecja info

komfortowy hotel Grecja info

Hotel w tradycyjnym greckim klimacie – poszukiwany na lipiec;-> Macie jakieś propozycje w tym temacie? Chodzi mi o sprawdzone miejsce, gdzieś blisko plaży (blisko w sensie – 100-200m) :P

LiOx

Posty: 16

 
Najlepszy to byłby jakiś jeden duży serwis poświęcony ofercie turystycznej w Grecji, tylko że po polsku prowadzony. Z opisanymi zabytkami do zobaczenia, bazą noclegową, restauracjami...Znacie takie strony www?

Marta

Posty: 42

 
Dla rodziny to bardzo wygodne warunki oferuje hotelik Honorata. Byliśmy tam całą – 5 osobową ferajną:P Wszystkim się podobało, a najbardziej dzieciom:D Na Facebooku jest więcej danych o hotelu www.facebook.com/hotelhonorata. Są też opinie do poczytania. Generalnie ludzie chwalą.

komspid

Posty: 25

 
Hejo! Z hotelami to też mam problem, bo sam szukam dla siebie jakiś tanich noclegów. Ogólnie to planujemy wyjechać całą rodzinką, z dziećmi i w ogóle...

Pszemeg

Posty: 28

 
Zabawni są Ci grecy, ja się z nimi zawsze dobrze dogaduję, jak tam jestem;) trochę podobni z charakteru do Polaków, też wiedzą co to dobra zabawa, tylko jednak mają więcej luzu w sobie. Mam tutaj domek kupiony, także kilka razy na rok wpadam sobie tutaj na mały chillout..

Eerbis

Posty: 20

 
W tym roku znowu jadę do Grecji;-) Zakochałem się w tym regionie...wszystko mnie tu urzeka, od czystego morza, poprzez tawerny, życie nocne, a kończąc na gościnnych ludziach. Znowu zarezerwowałem sobie pokój w przytulnym hotelu Honorata w Katerinii. Godzinka od lotniska, przy autostradzie – łatwy dojazd. Więcej info na www.hotel-honorata.com. Miejsce idealne dla par na podróż poślubną, ale też dla rodzin z dziećmi.

esdoen1

Posty: 23

 
Chyba na Kretę wybędziemy w tym roku, jeszcze na wyspie urlopu nie spędzałem, także może być ciekawie;)) Może się uda jakieś fajne, tanie last minute wyhaczyć.

atomek_25

Posty: 21

 
Jeśli sobie auto naprawię i przygotuję na dalszą trasę, to chyba wybierzemy się do Rzymu na kilka dni z żonką. Jeszcze tam nasze stopy nie stały:P W Grecji mieliśmy okazję być, ale nie wiadomo jakim cudem trafiliśmy na złą pogodę, więc trochę lipa...Nocowaliśmy w campingu, więc o hotelach to za wiele nie wiem....

Hall

Posty: 20

 
Musiałabym z przyjaciółką zagadać, bo ona ostatnio wróciła z urlopu właśnie z Grecji. Była na własną rękę z mężem, bez żadnego biura. W sumie to nie wiem, czy nocowali w hotelu, czy może jakiś domek sobie wynajęli. Popytam;))

Bączeak

Posty: 26

 
Koleżanka mi na weekend majowy poleciła hotel Honorata w Katerinii-Paralia i tam pojechaliśmy, było super! Obsługa na piątkę, bardzo mili ludzie tutaj pracują, dbają o swoich gości. Warto sprawdzić fejsa hotelu – www.facebook.com/hotelhonorata. Tutaj są informacja na bieżąco. Pozdrawiam!;->>

Jasioneczek

Posty: 21