wycieczki rodzinne all inclusive, znacie coś ?

wycieczki rodzinne all inclusive, znacie coś ?

Witam. Szukamy jakiegoś konkretnego organizatora wycieczek rodzinnych all inclusive. Koniecznie z opieką nad dziećmi w wieku 4 i 7 lat. W planach jest Brazylia :) Jeśli korzystaliście z jakiejś dobrej oferty, dajcie znać.

untelekt

Posty: 7

 
Mamy już dość sporą listę organizatorów. Pewnie skorzystamy z którejś z wycieczek rodzinnych all inclusive, bo tak będzie zdecydowanie wygodniej. Pytanie tylko do mamuś, czy na tak daleki wyjazd, jak Malediwy nie za wcześnie z rocznym dzieckiem. Nie wiem czy przypadkiem nie pospieszyliśmy się zbytnio.

Dr Nemo

Posty: 11

 
Mnie się marzą typowo aktywne wakacje all inclusive. Szukam jakiegoś organizatora, który przykłada do tej kwestii szczególną uwagę. Chodzi mi o instruktorów.

Marioleczka

Posty: 6

 
Jeżeli planujecie spędzić wakacje all inclusive w Azji to polecam tego organizatora clubmed.pl. W naszym wypadku sprawdził się wyśmienicie. Z tyloma atrakcjami jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia.

reavan

Posty: 8

 
Jeszcze nie mieliśmy możliwości korzystania z wakacji rodzinnych all inclusive, ale jeśli nie takie właśnie w tym roku, to nigdzie się raczej nie wybierzemy poza Europę. Zależy nam coś zwiedzić poza nią, ale dwójka szkrabów to jednak obowiązek. Znaleźliśmy ofertę z opieką do dzieci, więc może będzie całkiem okej.

Michałek

Posty: 12

 
Nawet bez opieki i tak bym się na którąś z takich wycieczek all inclusive wybrała. Mam córkę 7 lat, więc zawsze znajdujemy sposób na nudę. W tamtym roku nie byliśmy nigdzie, więc czas na rewanż :)

Gosienka54

Posty: 14

 
Instruktorzy to podstawa w okresie takiego pobytu. Jak jesteś amatorem, to nie ulega wątpliwości tym bardziej trzeba zwracać spostrzeżenie na to, która to dokładnie oferta wycieczek all inclusive. Nie polecam mało znanych organizatorów.

1eustachy4

Posty: 25

 
Zwykle nie korzystamy z wakacji all inclusive, co oczywiście przekłada się później na dodatkowe wydatki ;) Na wakacjach ogólnie ciężko zaoszczędzić :) zwłaszcza wyjeżdżając z dzieciakami.

Laleczk23

Posty: 11

 
Jeszcze nie mieliśmy szanse korzystania z wakacji rodzinnych all inclusive, ale jeżeli nie takie właśnie w tym roku, to nigdzie się raczej nie wybierzemy poza Europę. Zależy nam coś zwiedzić poza nią, ale dwójka szkrabów to jednak zadanie. Odnaleźliśmy ofertę z opieką do dzieci, więc może będzie całkiem okej.

tigra32

Posty: 6