Jak jest nad polskim morzem?

Jak jest nad polskim morzem?

Witam.

Czy jesteście w stanie podsunąć mi jakieś miejsce, w którym mogę spędzić komfortowe wakacje nad morzem?

upierdos45

Posty: 12

 
Hejka.

Razem ze znajomymi jesteśmy zafascynowani spędzaniem wakacji nad polskim morzem. Co roku dzieje się tam wiele ciekawych rzeczy. Staram się zawsze zgrać nasz pobyt z interesującymi nas koncertami lub innymi wydarzeniami, które są zaplanowane w najbliższej okolicy.

Moderator

Posty: 14

 
Witam. Każdy, kto choć raz spędził wakacje nad morzem będzie chciał tam wrócić. Sporo zależy przede wszystkim od miejscowości, jaką wybraliśmy na czas naszego letniego wypoczynku. Nie mam wątpliwości, że znajdzie się tam dużo atrakcji, które przypadną do gustu.

pilor56

Posty: 15

 
Hejka. Noclegi, których poszukiwałem w nadmorskich miejscowościach musiały spełnić sporo moich wymagań. Na szczęście szybko wyłoniłem kwaterę prywatną, jaka okazała się najlepsza. Później troszkę żałowałem, iż nie zdecydowałem się zarezerwować kwatery na dłużej, bowiem było naprawdę wspaniale i pogoda dopisała w pełni.

Wacław

Posty: 19

 
Hej. Ponad wszystko cenię sobie polskie morze, jakie polecam praktycznie każdemu. Przyznam szczerze, iż byłem w wielu krajach, gdzie miałem okazję kąpać się w morzu. Rozumiem zachwyty Morzem Śródziemnym, natomiast polecam docenić to, co mamy pod ręką, bo Bałtyk jest piękny, o czym powinniście się przekonać :)

aLIMER56

Posty: 18

 
Dzień dobry. Długo miałem wątpliwości, jaki obiekt wybrać i do jakiej miejscowości udać się na wakacje nad morzem. Potem wpadłem na http://wakacjenadmorzem.pl, gdzie szybko przeanalizowałem oferty obiektów noclegowych, zalety konkretnych miast i dokonałem rezerwacji. Szczerze polecam, bo w tym roku wykonam podobny krok :)

radziomil

Posty: 40

 
Hejka. Noclegi, których szukałem w nadmorskich miejscowościach musiały spełnić wiele moich wymagań. Na szczęście szybko wyłoniłem kwaterę prywatną, która okazała się najlepsza. Potem trochę żałowałem, że nie zdecydowałem się zarezerwować kwatery na dłużej, bo było naprawdę wspaniale i pogoda dopisała w pełni.

Ralphy

Posty: 22