najlepsze wakacje last minute Mielec

najlepsze wakacje last minute Mielec

Póki co to najdalej za granicą byłem na Litwie w Wilnie...:) Mam w planie trochę bardziej egzotyczne wojaże. Jakie biuro ma doświadczenie w sprzedaży wycieczek do Azji? Możecie w Mielcu takie polecić?

Klarka34

Posty: 12

 
Można teraz rzeczywiście wybierać spośród bardzo egzotycznych ofert. Z tego co wiem, to mój brat planuje odwiedzić Nową Zelandię. Wiadomo, że są to już podróży z górnej cenowo półki, ale jak się odkłada regularnie przez rok to idzie takie cele podróżnicze spełnić.

quios

Posty: 38

 
Jeśli miałbym wykupować sobie znowu jakąś wycieczkę to na pewno nie tak jak kiedyś czyli autokarem :P Tylko opcja samolotowa w moim wypadku wchodziłaby w grę.

HalskiPol

Posty: 18

 
Ktoś wie o co chodzi z biurami podróży, że akurat one tak często plajtują? Jakoś się nie słyszy tak często w tv o plajtujących sklepach, czy innych firmach. Nie rozumiem tego.

Wojciech24

Posty: 12

 
W Mielcu to nie wiem za bardzo gdzie można coś fajnego znaleźć jeśli chodzi o last minute. Dawno nie jeździłem na takie wczasy i nie zanosi się niestety, żebym miał okazję jechać w najbliższym czasie.

kevin888

Posty: 38

 
Z tego co wiem to teraz się opłaca takie wycieczki rezerwować online i już wiele osób z tego korzysta, także te biura stacjonarne to raczej są już tylko po to, żeby się czegoś osobiście dopytać itd.

Acclaim

Posty: 9

 
Wiem, że mój znajomy to wylatywał ostatnio na wakacje z jakimś biurem z Tarnowa, ponoć dobrym, ale teraz sobie nazwy nie przypomnę.

piXel23

Posty: 18

 
W październiku byłem na Cyprze i mnie to miejsce bardzo pasuje, przyjemny klimat, sympatyczni ludzie, także ja polecam tutaj wyskoczyć jak coś. W przypadku biur w Mielcu to mnie się dobrze wszystko załatwiało na ulicy Pisarka, tam jest ogólnopolskie biuro odlotowepodroze.pl. Można u nich na miejscu wszystko sobie zarezerwować i opłacić, albo online.

Kitas

Posty: 17

 
Powoli się zaczajam sam na wczasy w 2015 roku, dobrze byłoby już sobie coś zarezerwować i mieć z głowy. Inna sprawa, że można dostać spore zniżki za taki wykup długo przed terminem.

Snaaco

Posty: 13