noclegi nad morzem, szukam portalu!

noclegi nad morzem, szukam portalu!

Dzień dobry. Do której miejscowości pożądane byłoby się wybrać, jeżeli interesują nas wakacje nad morzem?

Rico

Posty: 1

 
To najlepszy portal Bałtyk: http://wakacjenadmorzem.pl, jaki miałem okazję do tej pory odwiedzić. Znalazłem w jego obrębie mnóstwo przydatnych informacji. Powinien sprostać także Waszym oczekiwaniom.

Wojciech24

Posty: 3

 
Zamarzyły mi się wspólnie z narzeczoną wakacje nad morzem. Początkowo byliśmy mocno zszokowani, bo potencjalny koszt przerósł nasze oczekiwania. Dopiero później skorzystaliśmy z Waszych rad, dzięki czemu ostatecznie zapłaciliśmy praktycznie dwukrotnie mniej.

grzes3345

Posty: 8

 
Jestem na planowanie urlopu nad morzem, który odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia. Mam świadomość, iż wówczas zapłacę zdecydowanie najwięcej...

serwertus

Posty: 6

 
Nie wyobrażam sobie tego, aby spędzić urlop nad morzem, który zostałby zaplanowany w ostatniej chwili. W takich okolicznościach zapłacicie dużo więcej, a jednocześnie zarezerwujecie jedno z najgorszych miejsc. To moje doświadczenia w tej dziedzinie.

wiking789

Posty: 2

 
Wiadomo, że sprawdzone informacje Bałtyk są na wagę złota. Przekonało się o tym już wielu turystów, którzy sugerowali się chociażby nie do końca zweryfikowanymi danymi, czego później żałowali. Polecam znaleźć w tym celu często rekomendowany portal internetowy traktujący na temat Bałtyku.

namok

Posty: 5

 
Uważam, że jeśli jesteście w stanie zaakceptować średni standard to za noclegi nad morzem uda Wam się zapłacić nawet zaledwie kilkadziesiąt złotych za dobę.

sthEn

Posty: 15

 
Niesamowicie zróżnicowane mogą być ceny, jeśli chodzi o noclegi nad morzem. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, bowiem podczas jednego pobytu zapłaciłem około 300 zł, gdy innym razem ten sam okres kosztował mnie dwukrotnie wiecej.

atek562

Posty: 5