jak tanio wyjechać na wakacje

jak tanio wyjechać na wakacje

Witajcie, w planie mam jakiś wyjazd na wakacje 2015, ale jeszcze nie wiem dokąd, czy z biurem, czy własnym sumptem...Gdzie znajdę jakieś gotowe pomysły na wakacje, jakieś inspiracje podróżnicze?

Hihi_WWW

Posty: 7

 
Wiesz co, wiem, że są jakieś strony z takimi poradami na temat podróżowania za grosze, ale sam jeszcze nie miałem okazji z czegoś takiego korzystać.

Gucio

Posty: 15

 
Może w przyszłym roku pojadę gdzieś na wczasy. Myślę o Rodos, tamtych rejonach, fajnie byłoby na wyspie się schować przed całym światem i to jeszcze w takim klimacie przyjemnym.

Pamooko

Posty: 10

 
My od wielu lat z żoną jeździmy na Bałkany samochodem. Może nie jest to najwygodniejsze, ale tak prawdę powiem, że wcale do Chorwacji się jakoś długo nie jedzie, a noclegi i w ogóle życie tam jest dość tanie.

Zlomex

Posty: 26

 
Mnie się już Europa trochę przejadła i z chęcią bym się gdzieś dalej zabrał w podróż. Na pewno Azja jest ciekawa, ale z drugiej strony Dominikana, Kuba...też są warte uwagi.

szpiczek45

Posty: 10

 
Sporo jest w sieci wyszukiwarek hoteli, są specjalne portale gdzie można sobie wszystko porezerwować i już opłacić online. Możliwości jest dużo. Pozdr.

LiOx

Posty: 18

 
Może przejrzyj sobie porady na stronie www.pintrip.pl. Przejrzyście opisują możliwości podrożowania za małe pieniądze bez biura. Tutaj właśnie znalazłam pomysł na wakacje marzeń w Egipcie. Zapłaciłam chyba połowę z tego co musiałabym wydać w biurze, a byłam całkowicie wolna, sama sobie ustaliłam co chcę na miejscu zobaczyć i jak spędzać czas.

hazi32

Posty: 14

 
Mi się marzą Kanary teraz zimą. Ale nie wiem czy się uda znaleźć czas, już nie chodzi nawet o pieniądze, ale o wolne w pracy bardziej. Szef już ostatnio krzywo na mnie patrzył jak brałem dwa dni wolnego...Kapitalizm proszę ciebie. :P

Krasny

Posty: 13